fbpx

DZIĻA  RELAKSĀCIJA

11 min

Šī relaksācija paredzēta, lai Tu vari atslābināties, atbrīvoties no stresa un sasprindzinājuma gan mentāli, gan fiziski. Tā ļaus atslābināt muskuļus, paelpot mierīgi un līdz ar to palīdzēs samazināt stresa hormonus un panākt dziļu atslābināšanās sajūtu! Tās laikā Tavs ķermenis beidzot atslābs, pleci nolaidīsies, spriedze mazināsies, Tu varēsi elpot mierīgāk un domāt skaidrāk. Šīs ir pazīmes, ka dziedinošā parasimpātiskā nervu sistēma ir pārņēmusi vadību.

Relaksāciju ieteicams veikt guļus uz muguras uz grīdas, bet vari to veikt arī gultā pirms gulētiešanas, ja ir grūtības aizmigt.

Ja vēlies izbaudīt šādas un citas efektīvas relaksācijas prakses, tad aicinu pievienoties ONLINE RELAKSĀCIJAS STUDIJAI. Tur atradīsi vairāk kā 100 relaksācijas prakses, meditācijas, elpošanas, maigas un dziedinošas jogas nodarbības (piemērotas arī iesācējiem) – viss, kas Tev nepieciešams, lai efektīvi relaksētos pēc aktīvas darba dienas vai pat bezmiega naktī. Online studijai vari piekļūt jebkurā sev ērtā vietā un laikā (tā vienmēr ir Tavā kabatā/ somiņā un dažu klikšķu attālumā). Vairāk par to vari uzzināt šeit!

Online studija ir radīta ar mērķi, lai Tev ir iespēja dzīvot (vēl)labāku dzīvi – līdzsvarotāku, mierīgāku un veselīgāku! Lai arī mūsu domāšana to neuzskata par “pirmās nepieciešamības preci”, nav nekā svarīgāka par stabilu un līdzsvarotu nervu sistēmu! Jo tieši nervu sistēma nodrošina ikvienu (!!!) Tavu eksistēšanas funkciju: orgānu darbību, elpošanu, psiholoģisko un emocionālo noskaņojumu, prāta kvalitāti, imunitāti, hormonālo darbību un daudz ko citu, lai Tu gan izdzīvotu, gan dzīvot foršāku dzīvi! Online studija ir vienmēr Tavā kabatā un dažu klikšķu attālumā!