fbpx

INTENSĪVĀS TRE® APMĀCĪBAS

Neirogēnā trīce – organisma dabisks un instinktīvs veids stresa mazināšanai

TRE® – Tension & Trauma Release Exercises 

datumS

Intensīvas apmācības, kas notiek vienā sestdienā, 28.11.2020, no pl.10:00-17:30

PRASMES VISAM MŪŽAM

Apgūsti neirogēno trīci un saņem vēl vismaz 20 ieteikumus, kā kontrolēt stresu.

ADRESE

Elizabetes ielā 21, Rīgā
(viesnīca "MONIKA")

KAS IR TRE®?

TRE® (Tensions and Trauma Release Exercises) jeb Spriedzes, stresa un traumas atbrīvošanas vingrojumi ir metode, kas palīdz atbrīvoties no mentālās un ķermenī uzkrātās spriedzes, sasprindzinājuma un stresa. Ķermenī apzināti tiek izsaukta terapeitiska muskuļu trīce jeb neirogēnā trīce. Šāda trīce, ir dabiska, neiro-fizioloģiska ķermeņa reakcija, lai samazinātu ķermenī uzkrāto stresu un atjaunotu labsajūtu. Ķermenis vienmēr tiecas uz līdzsvaru un veselību. Ar neirogēnās trīces palīdzību ķermenis pašregulējas, lai atbrīvotos no stresa. 

 

TAVI IEGUVUMI PRAKTIZĒJOT TRE®

UZLABOJAS MIEGA KVALITĀTE: ja Tevi moka bezmiegs vai miegs ir trausls, mazinot stresu, uzlabosies miega kvalitāte. Bezmiega problēmu atrisināšana ir vispopulārākā atsauksme, ko saņemu no TRE® metodes praktizētājiem.

MAZINĀS TRAUKSME UN PANIKAS LĒKMES: trauksme un panikas lēkmes ir spēcīgs ķermeņa signāls par pārslodzi, stresu un neizreaģētu “cīnīties-bēgt” reakciju. Neirogēnā trīce ir dabisks veids, kā ķermenis spēj atbrīvoties no pārlieku uzkrātās un neizreaģētās enerģijas.​

MAZINĀS SĀPES: stresa ietekmē saspringst ķermenis. Ar TRE® palīdzību atbrīvosies saspringtie muskuļi un mazināsies sāpes jostas daļā vai gurnos.

ĶERMENIS ĀTRĀK ATJAUNOJAS PĒC SLODZES: uzlabosies ķermeņa elastība un ķermenis daudz ātrāk spēj atjaunoties pēc fiziskas slodze

UZLABOJAS IMUNITĀTE: ilgstoša stresa ietekmē imunitāte krītas. Mazinot stresu, ķermenis savu enerģiju spēj veltīt veiksmīgai imunitātes uzturēšanai un līdz ar to uzlabojas veselība.

LĪDZSVAROJAS EMOCIONĀLĀ NOTURĪBA: viena no pirmajām stresa izpausmēm ir ātra aizsvilšanās, dusmas un neiecietība. Mazinot stresa līmeni, līdzsvarojas emocionālā noturība. ​

NOGALINI STRESU PIRMS TAS NOGALINA TEVI

Pasaules mediķi apgalvo, ka 75-90% pacientu sūdzības par veselību ir saistītas ar pārāk ilgstošu stresu!

  1. Neiznieko savu dzīvi pavadot to neapmierinātībā un stresā. 

Ikviens ir pelnījis dzīvot harmonisku dzīvi ar lielisku veselību! 

ATSAUKSMES PAR TRE® 

ATBRĪVOTIES NO STRESA IR VIEGLI

Tev tikai jāzina, KĀ!

1. PIESAKIES

Spied uz pogas "PIESAKOS uz TRE®" un veic dalības maksu

2. TIEKAMIES NODARBĪBĀ

Kurā apgūsi ne vien TRE® (jeb neirogēno trīci), bet saņemsi vēl virkni metožu un ieteikumu efektīvai stresa mazināšanai

3. baudi mieru un līdzsvaru

Mazini stresa radītās sekas un iegūsti gan fizisko, gan mentālo atslābumu

DALĪBAS MAKSA

96% klientu apgalvo, ka apmācības ir bijušas ieguldītās naudas vērts. Daži no tiem
pauda viedokli, ka apmācību laikā iegūtās zināšanas ir tik vērtīgas, ka
būtu gatavi maksāt arī vairāk

"AGRO PUTNIŅU" CENA:

EUR 118.80

ja maksājums veikts līdz 07.11.

ES ZINU, KĀ ATBRĪVOTIES NO STRESA 

SADARBOJOTIES AR ĶERMENI

STRESAM NAV JĀNOSAKA TAVA DZĪVE UN PAŠSAJŪTA

Ikviens ir pelnījis dzīvot harmonisku un laimīgu dzīvi

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Jā, lai praktizētu šo metodi daži ir ierobežojumi. TRE® metode nav atļauta:

  • – ja Tev ir epilepsija;
  • – ja Tev ir kādas psihiskās saslimšanas;
  • – ja Tev ir nesen bijusi vai tuvākajā laikā ir ieplānota operācija un nav atļauta fiziskā slodze;
  • – ja esi stāvoklī;
  • – ja ārsts aizliedzis fizisko slodzi.

Nodarbībai nepieciešams kustībām ērts apģērbs. Vislabāk treniņbikses un ērts topiņš. Nodarbībās nav fiziski aktīva slodze un nav paredzams, ka iesvīdīsi. Apavi nav nepieciešami, bet noderēs zeķes, ja mēdz salt pēdas.Nepieciešams savs vingrošanas paklājiņš, ko vari aizstāt arī ar pledu, jo galvenais ir justies ērti esot guļus uz grīdas.  

Teorētiskā satura ziņā abi kursi ir identiski. Atšķirība ir tā, ka intensīvajās apmācībās visu teoriju un praksi apgūsti vienas dienas (sestdienas)  laikā, bet 3 nodarbību kursā apgūsi to pašu tiekoties 3 reizes uz dažām stundām darba dienu vakaros.  3 nodarbību kursa priekšrocība ir tā, ka dalībniekam ir iespēja praktizēt katrā no tikšanās reizēm nodarbības vadītāja pavadībā, kas sniedz lielāku drošības izjūtu un izpratni par piedzīvotajām ķermeņa reakcijām. Kā arī tiekoties 3 reizes, Jums būs iesēja uzdot man jautājumus klātienē, kas parasti rodas praktizēšanas laikā. Neirogēnā trīce tiek apgūta jau pirmajā no 3 nodarbībām.

Jā, tas ir ļoti vēlams, lai pēc iespējas labāk būtu sagatavots tam, lai vari bez bažām un raizēm turpināt praktizēt mājās patstāvīgi. 

Nē! Tā nav fitnesa vai sporta nodarbība. Tā nav arī jogas nodarbība. Tie ir pavisam vienkārši, visiem izpildāmi vingrojumi, kas rada nelielu muskuļu tonusu un pavisam nedaudz pastiepj atsevišķas muskuļu grupas. Vingrojumi neprasa lielu fizisko slodzi, tamdēļ visticamāk pat neiesvīdīsi.

 

Nē! Līdz ko apgūsiet TRE® metodi, Jūs varēsiet to praktizēt individuāli. Lai izmantotu TRE®, nav nepieciešama pasniedzēja vai kāda cita klātbūtne, nav nepieciešamība apmeklēt grupu nodarbības. TRE® ir paredzēta kā pašpalīdzības metode stresa, spriedzes atbrīvošanai no ķermeņa un nervu sistēmas.

 

 

Nē. TRE® ir anatomiski, fizioloģiski un neiroloģiski izskaidrojama ķermeniska pieredze, kam nav sakara ar garīgumu, šamanismu vai ezotēriku. Šīs metodes radītājs ir amerikānis dr. Davids Berceli (David Berceli), kas to ir radījis nu jau vairāk kā 25 gadus atpakaļ, kad strādāja visdažādākās pasaules valstīs, lai palīdzētu cilvēkiem tikt galā ar krīzes situācijām. Visbiežāk viņš devās uz valstīm, kur ir notikušas dabas katastrofas vai nemieri. Sniedzot palīdzību citiem un arī pats atrodoties apdraudētās situācijās, viņa pieredzes apliecināja, ka trīce, ko piedzīvojam stresa un liela sasprindzinājuma situācijās, maldīgi tiek uzskatīta, kā negatīva ķermeņa izpausme (šī asociācija radusies, jo mēs to piedzīvojam nepatīkamos brīžos). Patiesībā ķermeņa drebēšana jeb trīcēšana (neirogēnā trīce) ir raksturīga visiem zīdītājiem un ir veids, kā ķermenis atbrīvojas no augsta līmeņa spriedzes, savilktiem muskuļiem (kas aktivizējušies aizsargāties) un līdzsvaro sakairināto nervu sistēmu. Dr.D.Berceli daudzu gadu un novērojumu rezultātā izstrādāja metodi, kā apzināti izsaukt neirogēno trīci radot TRE®.

Nē! Jūs pilnībā spējat kontrolēt izsaukto trīci – gan to apturēt, kad vien vēlies, gan atsākt, gan arī regulēt tās intensitāti. Ir tikai jāzina pamatnosacījumi, kā to panākt un par to mēs pārrunāsim apmācībās. Tas ir pavisam vienkārši.