fbpx

JA TU SEN JAU SAPŅO JOGOT, TAD IR LAIKS TO DARĪT

Ja vēlies uzsākt jogas praksi, tad šis jogas kurss, kas paredzēts  iesācējiem, ir radīts tieši Tev!

20.02.2020. – 26.03.2020.

GRUPA IR PILNA UN BRĪVU VIETU VAIRĀK UZ ŠO KURSU NAV!


GRUPA IR PILNA UN BRĪVU VIETU VAIRĀK UZ ŠO KURSU NAV!


6 nodarbību kurss

Nodarbības norisināsies 6 ceturtdienas pēc kārtas sākot ar 20.februāri līdz 26.martam. Nodarbības laiks: CETURTDIENA, pl.18:30-20:15

ADRESE

Elizabetes iela 21, Rīga, viesnīcas "Monika" telpās

nepieciešamais ekipējums

Kustībām piemērots apģērbs. Apavi nav nepieciešamo, jo jogojam basām pēdām (var noderēt zeķītes). Paklājiņi būs uz vietas, bet, ja savējais ir mīļāks, to droši var ņemt līdzi.

DALĪBA ŠAJĀS NODARBĪBĀS PAREDZĒTA TIKAI SIEVIETĒM! 

Čaļi, piedodiet! 

KURSA TĒMAS:

KAS IR JOGA

Es piekrītu teicienam: “Joga ir 99prakse un 1teorija” (Sri Krishna Pattabhi Jois), tāpēc pieskarsimies jogas filozofiskajai pusei pavisam nedaudz. Šajā kursā nebūs dziļas teorētiskas zināšanas, es nerunāšu sanskrita vārdiem un nekūpināšu vīraku. No teorijas būs pavisam nedaudz, tik vien, lai radītu priekšstatu un pamata izpratni. 

JOGAS PRAKSE

Ar mīlestību pret savu ķermeni, ļoti pakāpeniski apgūsim dažādas jogas pozas un pozu virknes, kas vairo apzinātību, iedarbojas uz hormonālajiem dziedzeriem, veicina cirkulācijas un vielmaiņas procesu ķermenī. Mūsu fokusā būs hatha joga un Yin joga.

ELPOŠANA UN MEDITĀCIJA

Būtiska jogas sastāvdaļa ir elpošanas un meditācijas prakse, kurai arī mēs pievērsīsim būtisku uzmanību.

KAS NEBŪS ŠAJĀ KURSĀ

Šajā kursā nebūs dziļas teorētiskas zināšanas, es nerunāšu sanskrita vārdiem un nekūpināšu vīraku. Nebūs galvasstājas, rokasstājas vai jebkādas citas akrobātiku pozu apmācības. (Attēlā redzamo pozu gan pamēģināsim, jo tur ir svarīgi vien zināt tehniskas nianses un šī poza nerada iespējamu apdraudējumu vai kaitējumu ķermenim.

UZMANĪBU!

Piesakies jogas nodarbībām tikai un vienīgi gadījumā, ja esi vesela un ārsts nav uz noteicis jebkādus fiziskās slodzes ierobežojumus. 

Joga nav ārstniecības metode, pretēji tam, kā daļa cilvēku domā! Jā, joga var mazināt muguras vai citas sāpes, bet pamatā tam ir saistība ar to, ka tiek stiprināta gan dziļā korsetes muskulatūra, gan izstiepti pārāk saspringti muskuļi. To pašu rezultātu cilvēks iegūtu arī ejot uz ārstniecisko vingrošanu. 

Piedaloties jogas nodarbībās katrs pats uzņemas pilnu atbildību par iespējamiem fiziskiem vai emocionāliem diskomfortiem.

KO SAKA TIE, KAS JAU JOGO PIE MANIS

Pirmajā reizē - nekas nav skaidrs, kas kā, bet viss tiek paskaidrots, parādīts un vēl nomierina ar vārdiem - ja nesanāk nesatraucies, viss ar laiku, mīli savu ķermeni, nedari sev pāri. Tik mīļi! Nodarbībās laiks aizlido. Tad varu izstaipīties, izlocīties, izkāpt no ikdienas metro skrējiena un nomierināties. Es to sauktu - piespied pauzi šeit un tagad, uzelpo! Kristīnei ir eņģeļa balss un prieks uz viņu lūkoties - kā viņa staro, iedvesmo, smaida!

Liene Dzīvīte

Kristīnes būtība piedod jogas nodarbībām īpašu miera un harmonijas noskaņu. Katra nodarbība ir līdz mazākai niansei pārdomāta un radīta ar īpašu pietāti un mīlestību pret jogu un pret mums. Bieži atnākot uz šīm nodarbībām esmu „pārņēmusies” ar darbiem, pienākumiem un ikdienas steigu, citreiz pilnīgi pārgurusi. Pusotras stundas laikā es pilnībā „restartējos”- prāts ir mierīgs un ķermenis atraisījies no dienas laikā savilktiem mezgliem. Un nodarbības nobeigumā mēs vienmēr saņemam desertu - Kristīnes vadīto meditāciju, kurai piemīt patiesi maģiska iedarbība.

Elīna Spēlmane

cik tas maksā:

Jo ātrāk pieteiksies un apmaksāsi dalību, jo zemāka cena

"AGRO PUTNIŅU" CENA

eur 66

/par kursu

JA MAKSĀJUMS VEIKTS LĪDZ 03.02.2020.

REGULĀRĀ CENA

eur 80

/par kursu

JA MAKSĀJUMS VEIKTS PĒC 03.02.2020.

UN VĒL DAŽAS ATSAUKSMES

Kristīne ir pirmā no manā dzīvē satiktajām jogas pasniedzējām, kura man beidzot DER. Izrādās, ka man tomēr patīk joga! Atšķirībā no citām jogas nodarbībām, kurās esmu bijusi, novērtēju, ka te mani nedzen temps, visam spēju izsekot un saprast, nav sacensības par to, kurš krutāk sasiesies mezglā. Paldies Kristīnei par atgādinājumu izturēties saudzīgi pret sevi un savu ķermeni. Paldies Kristīnei par sirsnību un mīlestību, ko sajūtu no viņas katrā jogas nodarbībā.

Anita Priedīte

Pirms mēneša es pompozi sev teicu - joga nav man! Gāju ar atvērtu sajūtu, bet ar iekšēju skepsi. Tagad es varu teikt, ka es mīlu jogu!! Es milzīgi novērtēju Kristīnes pasniegšanas stilu. Ka es varu mācīties vērot un ieklausīties savā ķermenī, atbrīvot prātu un mīlēt sevi. Tas māca saskatīt ķermeni ar jaunām acīm, apzināti ieklausīties, atbrīvot prātu un parādīt, ka viss ir iespējams! Kristīne ir burvīga tajā, ko dara!

Gunta Jirgensone

Kristīne ir lieliska skolotāja – viņa visu mierīgi, pacietīgi izskaidro, turklāt parasti pastāsta pat vēl vairāk un plašāk, nekā mēs jautājam. Viņa pati vienmēr ir fantastiska mierīga, es apbrīnoju šo viņas mieru un nosvērtību, un tas man rada priekšstatu, ka Kristīne ir tiešām dziļi izpratusi jogas būtību, dzīvo ar to katru brīdi arī ikdienā, un tas man ir labākais pierādījums tam, ka Kristīne ir ļoti laba jogas skolotāja.

Astra Lejstrauta

Kristīne ir vienkārši superpasniedzēja un pakāpeniski katrā nodarbībā iepazīstina ar jaunām lietām. Ķermenis un prāts tiek nepārtraukti "uzķūnēts". Vienkārši elpot, bez vadības vai paskaidrojuma kāpēc un ko tas dos, vai uz ko jafokusējas, var sanākt sevis mocīšana. Nu man vienkārši der, kad visa jaunā sākumā "patur rociņu ".

Irēna Andrējeva