fbpx

NSDR - dziļa atslābināšanās

Pieredzi dziļu relaksācijas stāvokli vien dažās minūtēs

8 NSDR
audio ieraksti

+ 1 meditācija
iemigšanai

+ Piekļuve online RELAKSĀCIJAS STUDIJAS visām nodarbībām

Mums visiem ir nepieciešama prāta un ķermeņa atslēgšanās, it īpaši, saskaroties ar tik lielu informācijas pārslodzi, nogurumu pēc kārtējās nemierīgās nakts nespējot apvaldīt domas un darāmo darbu sarakstu, kas šķiet bezgalīgs. Tu pavadi neskaitāmas stundas aktivizētajā stresa režīmā – vienmēr modrs, vienmēr pieejams un pastāvīgi gatavs reaģēt uz ziņu un paziņojumu plūdiem, vienmēr uz “ON”. Bet miera un atslābuma mirkļi ir daaaauuudzzz par maz, lai Tavs ķermenis un mentālais prāts pilnvērtīgi atjaunotos.

Kas ir NSDR?

NSDR (non sleep deep rest) jeb dziļa atpūta bez miega. Ar šīs prakses palīdzību Tu piedzīvosi dziļu relaksācijas stāvokli, kas palēnina smadzeņu aktivitāti un noved stāvoklī, kas raksturīgs starp nomodu un aizmigšanu. Tavs ķermenis ir relaksētā stāvoklī, bet prāts ir apzinātā stāvoklī. Tas ir jaudīgs veids, kā ātri atslābināties un piedzīvot dziļu relaksāciju. Turklāt, neprasa milzīgu piepūli – kā tikai nogulties uz muguras, uzlikt austiņas un klausīties.  Šī prakse ir dziļi meditatīva pieredze, kas ļauj pārslēgties no pārāk aktīva prāta uz miera stāvokli. 

NSDR ir termins, ko ieviesis neirozinātnieks un pētnieks Endrjū Hūbermans (PhD, Stenfordas Universitātes Medicīnas skolas Neirobioloģijas katedras profesors un podkāsta “Huberman Lab” vadītājs). Faktiski tas ir tikai cits nosaukums gadsimtiem senai praksei, ko sauc par jogas miegu jeb joga nidra.

Praktizējot NSDR Tu iegūsi:

Dziļu atslābumu neatkarīgi no apstākļiem.

Iespēju izbaudīt palēninātu domu plūdumu un samazināt smadzeņu viļņu frekvenci (no beta smadzeņu viļņiem uz alfa un/vai teta), lai izbaudītu prāta stāvokli, kas raksturīgs starp nomodu un iemigšanu. 

Samazināsi stresu un trauksmi pateicoties tam, ka samazinās stresa hormonu (piemēram, kortizola) veidošanās un aktivizējas parasimpātiskās (nomierinošā, atjaunojošā un dziedinošā) nervu sistēmas darbības fāze.

Piedzīvosi dopamīna un endorfīnu (labsajūtas hormonu) paaugstināšanos, kas ļauj justies labākā noskaņojumā.

Kompensēsi zaudētā miega stundas, ja naktī gulēji par maz.

Uzlabosi fokusu, atmiņu un kognitīvās spējas paaugstinot produktivitāti gan mācoties, gan strādājot.

Metodi, kas palīdzēs aizmigt naktīs, kad nespēj apvaldīt haotiskās domas.

ASV militārajā jomā jau kopš 2006.gada izmanto šo praksi  kā dziedinošu metodi veterāniem, kas piedzīvo PTSS (posttraumatiskā stresa sindromu).

NSDR palīdzēs nolobīt stresa slāni pa slānim un ieslīgt ķermeņa atjaunošanās un dziedināšanās stāvoklī. 20-30 minūtes dziļas atslābināšanās NSDR stāvoklī ļauj pieklusināt domu “pļāpāšanu” un izjust dziļu, visaptverošu relaksāciju, kas var pat aizvietot 3-4 h miega.

Satrauktā ikdienā ir jāiemācās atslābināties EFEKTĪVI

Mērķis ir ieiet apzinātā pusnomoda stāvoklī un pārslēgties uz lēnākiem smadzeņu aktivitātes viļņiem,  tādējādi atbrīvojot nevēlamu spriedzi prātā, ķermenī un panākot mieru. Alfa smadzeņu viļņu frekvence ir starpstadija starp miegu un nomodu. Šis ir labākais spēka avots tad, kad gribas atpūsties, bet nav iespēja iet gulēt. Neiroloģiskie mehānismi, kas sāk darboties alfa stāvoklī, vājina stresa radītās sekas, mazina satraukumu, stabilizē noskaņojumu, regulē noteiktu sāpju veidu sajūtu un uztveri.

Teta viļņu frekvenci mēdz raksturot kā maģisku. Šajā stāvoklī cilvēki nonāk meditējot, esot transā, redzot vīzijas. Tas ir ļoti atslābināts meditatīvs stāvoklis, brīdis pirms dziļa miega. Šo viļņu darbības laikā notiek ātra organisma atjaunošanās pēc lielām slodzēm, mazinās stress, samazinās sāpes, tiek stimulēta endorfīnu izdalīšanās.

NSDR ir priekš Tevis, ja… 

Ir pienācis laiks atgūt zaudēto miegu, enerģiju un mieru!

Atsauksmes no dalībniekiem

Kas ir NSDR?

Ir grūti kontrolēt prātu ar prātu! Izmanto ķermeņa fizioloģiju, lai dabiski līdzsvarotu sakairinātas nervu sistēmas stāvokli. 

PROGRAMMĀ
IEKĻAUTS

NSDR AUDIO IERAKSTI

6 NSDR jeb miega jogas prakses + 1 meditācija vieglākai iemigšanai. Katru OTRO dienu saņemsi e-pastu ar 1 audio ierakstu.

PAPILDUS BONUSS

ONLINE RELAKSĀCIJAS STUDIJA

Piekļuvi visām nodarbībām, kas pieejamas ONLINE RELAKSĀCIJAS STUDIJĀ, kuras paredzētas nervu sistēmas līdzsvarošanai: relaksācijas, elpošanas un atslābinošas jogas nodarbības. 

8 NSDR
audio ieraksti

+ 1 meditācija
iemigšanai

+ Piekļuve online RELAKSĀCIJAS STUDIJAS visām nodarbībām

Atsauksmes no dalībniekiem

Dalības maksa:

Maksājums ir balstīts uz ikmēneša abonementa principa. Visas nodarbības Tev būs pieejamas tik ilgi, cik vien vēlēsies, t.i., līdz atcelsi abonementu. Abonements pagarinās automātiski un vari to atcelt jebkurā laikā!

NSDR + ONLINE STUDIJA

PRAKSES NERVU SISTĒMAS LĪDZSVAROŠANAI
24 MĒNESĪ
 • MAKSĀ TIK ILGI, CIK VĒLIES PIEKĻUVI IERAKSTIEM
 • 8 NSDR jeb joga NIDRA audio prakses
 • pieeja visām RELAKSĀCIJAS STUDIJAS nodarbībām

Abonements pagarinās automātiski ik mēnesi. Tu vari atcelt jebkurā laikā rakstot uz e-pastu. Tik vienkārši! Nekādu papildus jautājumu no manas puses vai mudināšanas tomēr pārdomāt. 

3 soļi, lai piedalītos

1.SOLIS

Reģistrējies un veic maksājumu

2.SOLIS

Katru otro dienu savā e-pastā saņemsi ziņu ar audio nodarbību

3.SOLIS

Pieslēdzies jebkurā sev ērtā laikā, lai to izbaudītu. Pieejams tik ilgi, kamēr atcelsi abonementu, bet ne mazāk kā 1 mēnesi

Iegādājoties NSDR Tu kļūsi arī par online studijas dalībnieku un Tev būs pieejamas 100+ relaksācijas, elpošanas un jogas nodarbības!

.

IZVEIDO SAVU PROFILU
*
*
*
*
  Strength: Very Weak
  *
  *
  *
  How you want to pay?
  Summa: apmaksai

  Uzspiežot uz pogas "APMAKSĀT" saprotu un piekrītu, ka maksājums turpmāk tiks veikts ik mēnesi līdz brīdim, kamēr to atcelšu (atcelt var jebkurā brīdī).

  NSDR ir termins, ko ieviesis neirozinātnieks un pētnieks, PhD, Stenfordas Universitātes Medicīnas skolas Neirobioloģijas katedras profesors un podkāsta “Huberman Lab” vadītājs Endrjū Hūbermans . NSDR ir jau gadsimtiem zināma prakse, ko sauc par joga nidra jeb tulkojumā miega joga. Kā viņš atzinis, ka tā kā zinātniekiem patīk saīsinājumi un cilvēkiem mēdz būt aizspriedumi pret jogu, tad jogas nidra praksi viņš pārdēvējis par NSDR.  Faktiski tas ir tikai cits nosaukums gadsimtiem senai praksei, ko sauc par jogas miegu jeb joga nidra.

  Praktizējot NSDR paaugstinās dopamīna līmenis par 65%. Kā apgalvo E.Huberman, tad viņš nezin nevienu farmācijas līdzekli, kas sniegtu tādus rezultātus. 

  Biežāk uzdotie jautājumi

  Jā! Tu kļūsi par reģistrētu šīs mājas lapas lietotāju un varēsi ielogoties jebkurā sev ērtā laikā, kad vien Tev tam ir laika un vēlēšanās. Ielogojies un izvēlies jebkuru nodarbību pēc sava noskaņojuma.

  Tik ilgi cik vien vēlēsies! Piekļuve uz 1 mēnesi maksā EUR 24. Maksā tik ilgi, cik vēlies piekļuvi. Ņem vērā, ka maksājums notiek automātiski no norādītās maksājuma kartes. Tu vari to atcelt jebkurā brīdī! 

  Jā! Relaksācijas, atslābināšanās tehnikām nav nepieciešama iepriekšēja pieredze. Atliek vien klausīties un darīt līdzi.

  NSDR prakses nav iegādājamas atsevišķi. Ja nevēlies pārējās nodarbības, vienkārši tās ignorē un izmanto tikai to, ko vēlies.  Bet efektīvai stresa mazināšanai neiesaku likt visas cerības “uz vienas kārts”. Ieteicama kompleksa pieeja. Online relaksācijas studijā ir pieejamas daudzas citas prakses, kas palīdz mazināt stresu: elpošanas tehnikas, relaksācijas metodes un maigas, dziļi atslābinošas jogas nodarbības.

  Tu varēsi to izdarīt sazinoties ar mani, rakstot ne vēlāk kā 3 dienas pirms abonementa termiņa beigām uz e-pastu: kristine@jogaselpa. Tik vienkārši! Nekādu papildus jautājumu no manas puses vai mudināšanas tomēr pārdomāt. 

  Nē, piekļūt visiem video un izpildīt nodarbības varēsi pieslēdzoties šai mājas lapai. Reģistrējoties tiks izveidots lietotājvārds, lai vari pieslēgties jebkurā sev ērtā brīdī. Tevi netraucēs sociālo tīklu paziņojumi brīdī, kad atpūties un relaksējies.

  Jā, tomēr internetā pieejamā informācija lielākoties ir svešvalodā, bet kvalitatīvas prakses latviešu valodā teju nav pieejamas. Bet tā kā NSDR prakses iedarbojas uz smadzenēm un zemapziņu, tad Tavai zemapziņai visefektīvākā ir dzimtā valoda.

  PRĀTA MIERS VED CAUR ĶERMENI

  BLISSCIPLINE – labsajūtas un prieka disciplīna. Tā rodas no apzināta lēmuma tiekties pēc labsajūtas un prieka. Es patiesi ticu, ka stress, bezmiegs un saspringums ir kontrolējams, ja vien velti tam savu laiku. Tu vari izdarīt un sasniegt daudz vairāk un justies daudz priecīgāks, ja esi mierīgs, līdzsvarā un atguvis enerģiju. 

  Izmanto ķermeņa dabiskos resursus stresa mazināšanai. Tas ir viegli un vienkārši!