fbpx

YIN (IŅ) jogas nodarbības online

iņ JOGAS NODARBĪBAS ONLINE VIDĒ NO 3.DECEMBRA - 31.JANVĀRIM

KĀ TAS NOTIKS

Pēc dalības maksas veikšanas, tiksi pievienots slēgtai Facebook grupai, kurā notiks 4 IŅ jogas nodarbības. Nodarbības notiks 1x nedēļā un katra nodarbība būs 1h ilga.
Nodarbības notiks:
1.nodarbība: 03.decembrī, pl.18:30
2.nodarbība: 10.decembrī, pl.18:30
3.nodarbība: 17.decembrī, pl.18:30
4.nodarbība: 07.janvārī, pl.18:30

FB grupa, kurā būs pieejamas visi nodarbību ieraksti, Tev būs pieejama līdz 31.janvārim. Nodarbības varēsi skatīties sev ērtā laikā un izpildīt tik daudz reižu, cik vēlēsies līdz pat grupas slēgšanai.

KAS IR YIN (IŅ) JOGA?

IŅ joga ir pasīvs jogas veids, kas sastāv no jogas pozām, kas ir sēdus vai guļus. Viena jogas poza tiek noturēta vidēji 5 minūtes ar mērķi iedarboties uz ķermeņa saistaudiem, nevis muskuļiem. Šī prakse ir kā pretstats mūsu ātrajam ikdienas dzīves tempam. Kā zināms labai dzīvošanai ir nepieciešams līdzsvars: ja Tavā ikdienā ir JAŅ (ātrums, aktivitāte, nemiers), tad nepieciešamas arī IŅ (miers, klusums, pasivitāte). Vairāk par to, kas ir IŅ joga vari lasīt rakstā nedaudz zemāk.

KAS NEPIECIEŠAMS

Lai piedalītos Tev nepieciešams:
1) laiks un vieta,
2) interneta pieslēgums,
3) vingrošanas paklājiņš vai pat vienkārši grīda,
4) noderēs sedziņa un spilvens.

JOGO SEV ĒRTĀ LAIKĀ UN VIETĀ

Lai arī nodarbības tiks publicētas noteiktā dienā un noteiktā stundā, tomēr Tu varēsi IŅot sev ērtā laikā neierobežotu reižu skaitu līdz pat grupas slēgšanas laikam.

JA TEV NAV PIEREDZE

Attiecībā uz IŅ jogu pieredze nemaina neko!
Šajā jogas stilā nevar izdarīt neko nepareizi. Turklāt FB grupā Tev būs pieejams ievada video, kurā izstāstīšu par pamatprincipiem, kas ir būtiski IŅ jogas praksē. Tas ir vienkārši un viegli.

LABSAJŪTA UN MIERS

IŅ joga ļauj praktizēt mieru, pacietību, nekustīgumu, sevis novērošanu un savas iekšējās pasaules un domu izzināšanu. Un tieši to arī sniedz IŅ jogas prakse: mieru, atjaunošanos, līdzsvaru. Praktizēsim diafragmālo elpošanu un gūsi meditatīvu pieredzi.

CIK TAS MAKSĀ

Tu saņemsi 2 ievadvideo
(par būtisko, kas jāzina, lai vari praktizēt sev drošā veidā)
+
4 IŅ jogas nodarbības,
kuras no publicēšanas brīža nodarbības varēsi pildīt neierobežotu reižu skaitu līdz 31.01.
=
EUR 22.20 - ja maksājumu veic līdz 22.11
EUR 25.20 - ja maksājumu veic pēc 22.11

Tas ir kā 2 mēnešu jogas nodarbību abonements

REĢISTRĒŠANĀS

Spied uz zemāk esošās pieteikšanās pogas un reģistrējies. Aizpildot pieteikumu, redzēsi informāciju par to, kur veikt maksājumu un pēc dalības maksas saņemšanas, ar katru dalībnieku es sazināšos e-pastā.

"Man patika iegūtais miers. Iespēja iepazīt un darboties ar savu ķermeni no mierīga, relaksējoša skatpunkta. Vērtīgākais, ko ieguvu ir spēja koncentrēties, ieklausīties savā ķermenī un mācīties atslābināties. Mani kā iesācēju apmierināja viss!"
Aiga
"Man ļoooti patīk veids kādā Kristīne rāda un stāsta kā pareizi ieņemt pozas. Man ļoti noder, ka tiek izskaidrots, ko katra poza mums dod. Ļoti noder Kristīnes komentāri un profesionalitāte, kas spraucas laukā dikti, dikti. No sirds paldies :)"
Daina Domašūte
"Šī joga gluži kā medusmaize! Fokusēšanās uz sevi, iekšējā miera iegūšana ir tik silta un burvīga. Ja jūti, ka tavi sirdspuksti sit stiprāk dēļ iekšējā nemiera, tad šī joga var palīdzēt."
Margita
"Man patīk, ka ir iespēja jogot savās mājās, kad es vēlos un kaut katru dienu. Pēc nodarbības iedzert siltu tēju, ierušinoties savā migā un baudīt pēcgaršu. Es iegūstu vairākas stundas mieriņa ar jēgu."
Baiba
"Tā ir mana mīļākā joga! Man tā patīk foršā sajūta pēc jogošanas un iegūtais miers. Minimāla piepūle un maksimāls ieguvums. Tas ir 100% ieguldītās naudas vērts!"
Raimis
"Patika, ka sajūta, ka ķermenis pēc nodarbības kā silti saeļļots, ilga rimta pēcsajūta."
Ilze Mauriņa

kAS IR IŅ JOGA?


IŅ JOGAS IEGUVUMI