fbpx

LAIKS PARŪPĒTIES PAR SEVI

jogas un relaksācijas nodarbības, kas aizņems no 15 līdz 30 minūtēm Tavai mentālajai un fiziskajai labsajūtai

Rūpes par sevi nenozīmē patērēt LAIKU STUNDĀM ILGI

Ikvienam ir pazīstama sajūta, ka var izdomāt miljons un vienu iemeslu, lai atliktu rūpes par sevi, savu mentālo labsajūtu un kārtējo reizi ignorētu savas vajadzības. 

 • Pārāk aizņemta.
 • Pārāk nogurusi. 
 • Nepietiek laika. 
 • Man nepienākas. 
 • Vispirms darbs/ bērni/ vecāki/ radi/dārzs…
 • Izdarīšu pēc tam.
 • Drusku vēlāk (kas nekad tā arī nepienāk)… 
 •  

Bet vienlaicīgi dziļi sirdī Tu zini, ka rūpes par sevi ir viena no pati būtiskākajām lietām, ko Tev vajadzētu darīt! Tev šķiet, ka visa pasaule Tevi rauj uz pusēm un ir tik daudz darāmā, ka laika sev vairs neatliek. Lai arī visai pasaulei Tevi vajag, arī Tev sevi vajag!

Apdomā, ko Tev tas prasīs, kad vajadzēs tikt ārā no tās dziļās bedres, ja būsi novedusi sevi līdz izsīkumam? Kāda ir cena tam, ka Tu atkal atliec rūpes par sevi

Es esmu apņēmusies ik rītu Tev nosūtīt pa e-pastam, lai parādītu, ka tas neaizņem nemaz tik daudz laika un atgādinātu, ka arī Tev sevi vajag! 

BIEŽUMS IR SVARĪGĀKS PAR ILGUMU

Nekas nepārspēj to gandarījuma sajūtu pēc stundas (vai pat pusotras) garas jogas nodarbības. Tomēr, ja 60 minūtes izklausās kā tāls sapnis (vai varbūt vienkārši biedējoši ilgi), tad Tu visticamāk tikai atliec un atliec, jo nespēj tik daudz tam veltīt laiku.  Liela daļa jaunāko pētījumu liecina, ka biežums ir svarīgāks par ilgumu. Kādā pētījumā, kurā piedalījās vairāk nekā 700 cilvēku, atklājās, ka tikai 12 minūšu jogas praktizēšana katru dienu vai katru otro dienu uzlabo dalībnieku veselību. 

Rūpes par sevi ne vienmēr nozīmē pavadīt stundām ilgi laika un bieži vien tas neprasa pat ne stundu. Izdarīts kaut nedaudz ir krietni vairāk, nekā nemaz, vai ne? 

piesakies šodien un sāc jau rītdien

pirmo nodarbību savā e-pastā saņemsi nākamajā dienā pēc reģistrācijas

2 NEDĒĻU GARUMĀ SAŅEMSI e-pastu

ar atslābinošām un nomierinošām relaksācijas, meditācijas, maigas Yin jogas un aktīvākas Hatha jogas nodarbībām

nodarbību VARĒSI VEIKT JEBKURĀ SEV ĒRTĀ BRĪDĪ,

jo Tu pati nosaki savu laiku un veic nodarbības sev ērtākajā laikā un vietā pieslēdzoties ar savu lietotājvārdu šajā lapā

SĀKOT NO 15 LĪDZ 30 MINŪTĒM,

jo rūpes par sevi nenozīmē pavadīt laiku stundām ilgi

PLUS BONUSĀ TEV BŪS PIEEJAMAS PAPILDUS VĒL CITAS NODARBĪBAS,

ja sakārosies vēl ko papildus

PIEEJAMAS tik ilgi, cik vēlēsies,

nodarbības būs pieejamas 1 mēnesi no reģistrācijas brīža, bet pieeja pagarināsies ik mēnesi, ja to vēlēsies par papildus samaksu

Šīs nodarbības ir priekš Tevis, ja 

UZLĀDĒ SAVAS BATERIJAS

Arī telefonam ir nepieciešams laiks, lai uzlādētu bateriju un mašīnai uzpildīt degvielu, kad bāka ir tukša. Cik tālu Tu spēsi tikt ar tukšu bateriju? Lai Tu spētu izdarīt un sasniegt vairāk, Tev jāvelta laiks, kad ļauj sev uzlādēt baterijas, iepauzēt, atslābināties, izkustēties. Ja Tu neizvēlēsies laiku, kad parūpēties par ķermeni, tad visticamāk ķermenis šo laiku izvēlēsies Tavā vietā. Ar izdegšanu, ar enerģijas trūkumu, ar slimošanu!

Tieši tamdēļ, lai Tev palīdzētu uzlādēties, esmu apkopojusi ķermeni un prātu relaksējošas un atslābinošas nodarbības, kas līdzsvaro nervu sistēmu. Lai dienas skrējienā Tev ir iespēja paņemt fikso pauzi. Ir pienācis laiks veltīt laiku sev, savam ķermenim un sirdsmieram! Tāpēc spied uz pogas zemāk un uzlādē savas baterijas!

NOVĒLU, LAI TU ESI PRIORITĀTE SEV

Neviens cits to nevar izdarīt Tavā vietā! Neviens neatvērs durvis un neteiks “še, Tev laimīga dzīve, vingrs, lokans ķermenis, ikdienas bez stresa un rāms prāts!” 🙂 Diemžēl! Tāpēc es aicinu, lai Tu parūpējies un mīli sevi pietiekami, lai nospraustu robežas un iegūtu laiku tikai priekš sevis! Tavs laiks un enerģija ir Tava vērtība un tieši Tu nosaki un izvēlies, kā Tu to izmanto. Neviens cits Tavā vietā to nevar izdarīt! Tā IR Tava izvēle un Tava atbildība! Rodot laiku sev, Tu paud savu attieksmi pret sevi un savām vajadzībām. Turklāt tādējādi Tu arī pārējiem (tai skaitā saviem bērniem) māci, ka rūpēties par sevi un savu ķermeni ir mentālās un fiziskās veselības priekšnosacījums!

Šīs nodarbības ir lielisks sākums tam, lai rūpes par sevi Tu nostādītu pirmajā vietā!  

ATSAUKSMES NO DALĪBNIEKIEM

ŠĪS PROGRAMMAS SATURS 

2 nedēļas savā e-pastā saņemsi pa vienai nodarbībai, kas aizņems sākot no 15 līdz 30 min dienā. Papildus Tev pieejamas vēl citas ~ 70 nodarbības

VISAS NODARBĪBAS IR IETVERTAS ONLINE STUDIJAS ABONEMENTĀ 

Iegādājoties šīs nodarbības Tu kļūsi par online studijas abonementu un papildus Tev būs pieejamas vairāk kā 70 citas nodarbības. Visas nodarbības Tev būs pieejamas tik ilgi, līdz atcelsi abonementu (atcelt to vari jebkurā brīdī).

relaksācijas prakses

Elpošanas, dziļa atslābināšanās, vizualizācijas un vadītās meditācijas prakses

maigā
yin joga

Ļoti atslābinošas, relaksējošas un nervu sistēmu nomierinošas pozas, kas izstiepj un atslābina muskuļus, saistaudus, locītavas un saites. Uzlabo elastību un veselību. Nav nepieciešamas priekšzināšanas jogā!

hatha
joga

Vieglas, maigas un vidējas intensitātes klasiskās Hatha jogas nodarbības. Hatha joga palīdz gan izstiept, gan stiprināt un tonizēt ķermeni. Atsevišķi izstrādātas nodarbības arī iesācējiem.

miofasciālā relaksācija

Tā ir pašmašāža ar bumbiņām, kas tiek uzskatīta pat par efektīvāku nekā masiera īkšķīši. Miofasciālā relaksācija samazina savilktus muskuļus, ļauj izmasēt trigera punktus, to radītās sāpes, uzlabo muskuļu spēku, elastību un veselību.

3 SOĻI, LAI SĀKTU JAU TAGAD

1.SOLIS

Reģistrējies un veic maksājumu

2.SOLIS

Sākot no nākamās dienas 2 nedēļu garumā saņem e-pastu ar nodarbību

3.SOLIS

Pieslēdzies jebkurā sev ērtā laikā, lai to izbaudītu

LAIKS PARŪPĒTIES PAR SEVI + online studija

Select Payment Cycle
LŪDZU, AIZPILDI REĢISTRĀCIJAS FORMU
*
Vārds
Obligātais lauks
Please enter valid data.
This first name is invalid. Please enter a valid first name.
*
Uzvārds
Obligātais lauks
Please enter valid data.
This last name is invalid. Please enter a valid last name.
*
E-pasts
Obligātais lauks
Please entLūdzu, ievadīt derīgu e-pasta adresi
Please entLūdzu, ievadīt derīgu e-pasta adresi
Šis e-pasts jau ir reģistrēts, lūdzu, norādi citu e-pastu
*
Tavs personas kods
Obligātais lauks
Please enter valid data.
(obligāts rēķina rekvizīts)
*
Parole
Obligātais lauks
Please enter valid data.
Lūdzu, ievadi vismaz 6 zīmes
  Strength: Very Weak
  *
  Apstiprināt paroli
  Obligātais lauks
  Paroles nesakrīt
  Paroles nesakrīt
  *
  Piekrītu personas datu izmantošanai turpmākai saziņai ar mani
  Obligātais lauks
  Please enter valid data.
  *
  Esmu iepazinies un piekrītu pakalpojuma sniegšanas noteikumiem.
  Obligātais lauks
  Please enter valid data.
  How you want to pay?
  Summa: apmaksai

  Uzspiežot uz pogas "APMAKSĀT" saprotu un piekrītu, ka maksājums turpmāk tiks veikts ik mēnesi līdz brīdim, kamēr to atcelšu (atcelt var jebkurā brīdī).
  APMAKSĀT

  BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

  Tā kā šī nodarbību izlase ir daļa no online studijas abonementa, tad visas nodarbības Tev pieejamas uz 1 mēnesi. Ņem vērā, ka abonements automātiski  pagarināsies uz vēl vienu mēnesi līdz brīdim, kamēr atcelsi. Atcelt vari jebkurā brīdī!

  Jā! Tu kļūsi par reģistrētu šīs mājas lapas lietotāju un varēsi ielogoties online studijā jebkurā sev ērtā laikā, kad vien Tev tam ir laika un vēlēšanās. Ielogojies un izvēlies jebkuru nodarbību pēc sava noskaņojuma.

  Tu varēsi to izdarīt sazinoties ar mani, rakstot ne vēlāk kā 3 dienas pirms abonementa termiņa beigām uz e-pastu: kristine@jogaselpa. Tik vienkārši! Nekādu papildus jautājumu no manas puses vai mudināšanas tomēr pārdomāt. 

  Jā! Hatha jogas nodarbību slodze ir piemērota arī iesācējiem un bez izaicinošām pozām. Nodarbību mērķis ir praktizēt ar cieņpilnu un pieņemošu attieksmi pret savu ķermeni. Un relaksācijas, atslābināšanās un Yin jogai nav nepieciešama iepriekšēja pieredze. Atliek vien darīt līdzi to, kas tiek rādīts video.

  Uz šo brīdi online studijā ir publicētas teju 80 video nodarbības: elpošanas tehnikas, relaksācijas metodes un YIN jogas nodarbības. Jauni video tiek regulāri pievienoti un līdz ar to online studijas nodarbību arhīvs regulāri pieaug. 

  Nē, piekļūt visiem video un izpildīt nodarbības varēsi pieslēdzoties šai mājas lapai. Reģistrējoties tiks izveidots lietotājvārds, lai vari pieslēgties jebkurā sev ērtā brīdī. Tevi netraucēs sociālo tīklu paziņojumi brīdī, kad atpūties un relaksējies.