fbpx

"TRE" 3 nodarbību kurss

ATBRĪVOJIES NO STRESA AR NEIROGĒNO TRĪCI

KAS IR TRE?

TRE® (Tensions and Trauma Release Exercises) jeb Spriedzes, stresa un traumas atbrīvošanas vingrojumi ir metode, kas palīdz atbrīvoties no ķermenī uzkrātās spriedzes, sasprindzinājuma un stresa. Tie ir ļoti vienkārši un ikvienam izpildāmi 7 vingrojumi ar kuru palīdzību ķermenī apzināti tiek izsaukta terapeitiska muskuļu trīce jeb neirogēnā trīce. Šāda trīce, ir dabiska, neiro-fizioloģiska ķermeņa reakcija, lai samazinātu ķermenī uzkrāto stresu un atjaunotu labsajūtu. 

KO MĀCA TRE APMĀCĪBĀS?

1) Tu uzzināsi diezgan daudz par stresu, tā ietekmi uz ķermeni, kas tieši notiek ķermenī stresa un spriedzes laikā. Un vērtīgākais – kā to mazināt un kā no tā atbrīvoties.

    • 2) Apgūsi neirogēno trīci jeb TRE
  •  
  • 3) Saņemsi vismaz 20 citus ieteikumus, kā ikdienā mazināt stresu.

kam piemērota šī metode?

Šīs apmācības ir priekš Tevis, ja :

– ja moka bezmiegs vai miegs ir ļoti trausls;
– ja piedzīvo sāpes dēļ pārāk savilktiem muskuļiem (piem.: jostas daļā, gurnos);
– ja pārāk viegli aizsvilsties, bieži dusmojies;
– ja ir pārāk vāja imunitāte;
– raksturīga trauksme vai panikas lēkmes;
– vēlies, lai ķermenis ātrāk atjaunojas pēc fiziskas slodzes;
– ir paaugstināts stresa līmenis.

VAI IR KĀDI IEROBEŽOJUMI?

Jā, lai praktizētu šo metodi daži ir ierobežojumi.

TRE® metode nav atļauta:

– ja Tev ir epilepsija;
– ja Tev ir kādas psihiskās saslimšanas;
– ja Tev ir nesen bijusi vai tuvākajā laikā ir ieplānota sirds operācija;
– ja esi stāvoklī.

KAD NOTIEK APMĀCĪBAS

  1. 10.03.2020., pl.17:30 – 21:00
  2. 17.03.2020., pl.17:30 – 20:00
  3. 24.03.2020., pl.17:30 – 20:00

Jāapmeklē visas 3 nodarbības. 

ADRESE

Apmācības notiks Miera ielā 15, Rīgā.

 

METODES PASNIEDZĒJA

Kristīne Brice ir pirmā sertificētā šīs metodes pasniedzēja Latvijā ar vairāku gadu pieredzi šīs metodes pasniegšanā. 

3 SOĻI LĪDZ DALĪBAI

SPIED UZ POGU "PIESAKOS uz TRE"

VEIC DALĪBAS MAKSU

PĒC MAKSĀJUMA VEIKŠANAS, SAŅEMSI APSTIPRINĀJUMA E-PASTU

DALĪBAS MAKSA

“AGRO PUTNIŅU” CENA

EUR 118.80

JA MAKSĀJUMS VEIKTS LĪDZ 27.02.2020.

REGULĀRĀ CENA

EUR 138.80

JA MAKSĀJUMS VEIKTS PĒC 27.02.2020.

Jūs varat saņemt atmaksu 80% apmērā no iemaksātās dalības maksas, ja atsaucat savu dalību 14 dienas pirms pirmās nodarbības par to rakstiski informējot uz e-pastu: kristine@jogaselpa.lv. Ja dalība tiek atsaukta mazāk kā 14 dienas pirms pirmās nodarbības iemaksātā nauda netiek atmaksāta. Jūs varat arī nodrošināt aizstājēju savā vietā (savstarpēji veicot norēķinus neiesaistot tajā organizatorus). 

ATSAUKSMES

"Varu droši apgalvot, ka mans labākais šī gada ieguvums ir TRE! Varu droši teikt, ka mana dzīve pirms un pēc TRE manāmi atšķiras. Ļoti liels ieguvums priekš manis bija arī izpratne par to, kas notiek ar mūsu ķermeni stresa laikā un iemācīties tam ļauties. Jā, un Kristīne ir visvisforšākā skolotāja! Mācīties pie viņas tā ir bauda!"
Dana Prince
"Līdz šim domāju, ka man stresu noņem skriešana, taču, kā atklājās, tas nemaz tā nebija. TRE ir ienesis krietni lielāku iekšējā miera sajūtu. Mierīgāk uztveru ikdienas stresa vai nepatīkamās situācijas. Pat ar 2 min sēdoša TRE sesiju var nomierināt nervus pirms publiskās uzStāšanās."
Pēteris
"Tā ir vērtība visam mūžam un tā vienkārši ir nepieciešamā higiēna ķermenim, kas vienlaicīgi uzlabo garu un liek starot dvēselei. TRE uzlabo dzīves kvalitāti. Pati metodes apgūšana kā tāda ir ārkārtīgi vērtīgs ieguvums, ko būtu vērts apgūt jau skolā. Lieku 10 no 10! "
Laila
"Mani reālie ieguvumi jau tagad: nav savilkta spranda un pleci, nav muguras rīta stīvuma sāpes, mazāk vēlos haotisku uzkošanu starp pamatēdienreizēm, ir miegs ar izgulēšanos un esmu brīva no iekšējās trauksmes par lietām, kuras nevaru ietekmēt. Jāatzīst, man TRE ir reāls iekšējās stresa sajūtas mazināšanas līdzeklis, ko lietoju 3, pat 4 reizes nedēļā! Iesaku, katrs ir tā vērts, lai uzticētu un palīdzētu savam ķermenim iet pašizdziedināšanās ceļu."
Ilze Mauriņa
Atskatoties uz pagājušo gadu varu teikt, ka TRE apgūšana ir bijis viens no maniem labākajiem lēmumiem! Milzīgs paldies Kristīnei par tik cilvēcīgām apmācībām, iedrošinājumu klausīties savā ķermenī un sajūtu, ka paša ķermenis patiesībā ir ļoti gudrs un ir jāļauj tam "runāt". Apmācības bija droša vide, kur ar Kristīnes palīdzību saklausīt sevi. Vēlreiz milzīgs paldies Tev! ❤️
Arta
NENORMĀAAAALI forša pieredze un zināšanas! TRE ir tiešām dabisks un viegls intruments ceļā uz savu fizisko labsajūtu. Esmu no trauksmainajiem tipiem - ātri aizsvilstos, dusmojos, asi reaģēju, ar laiku sāku just, ka stress nav tikai galvā, bet izpaužas arī kā vēdera pūšanās un sāpes cirkšņos. Jau pēc 4 TRE praksēm mājās šīs sūdzības ir uz pusi mazinājušās. IESAKU un iesaku arī iepazīties ar Kristīni kā pasniedzēju! Dikti Liels Paldies!
Īrisa

JA VĒLIES VAIRĀK UZZINĀT PAR "tre"

TRE® – Tension and Trauma Releasing Exercises jeb Spriedzes un traumu atbrīvojoši vingrojumi ir pavisam vienkāršu vingrojumu kopums (pa spēkam ikvienam neatkarīgi no dzimuma un vecuma), kas palīdz ķermenim piedzīvot neirogēno trīci, lai atbrīvotos no sasprindzinājuma, ko uzkrājis ķermenis, samazina kopējo stresa līmeni, līdzsvaro nervu sistēmu un Tu vari dzīvot daudz mierīgāku un baudāmāku dzīvi! Spriedzes, stresa un traumu atbrīvošanas vingrojumi (TRE®) ir tehnika, kas palīdz izvairīties no hroniska … 

LASĪT TĀLĀK

adrese

Miera ielā 15, Rīga