fbpx

online TRE® APMĀCĪBAS

Neirogēnā trīce – organisma dabisks un instinktīvs veids stresa mazināšanai. Šīs ir apmācības, kas mainīs Tavu priekšstatu par ķermeni

 2 NODARBĪBU KURSS: 16.05. un 30.05, no pl.18:00/ ZOOM`ā

ATBRĪVOJIES NO STRESA RADĪTAJĀM SEKĀM IZMANTOJOT ĶERMEŅA DABISKĀS SPĒJAS

KAS IR TRE®?

TRE® (Tensions and Trauma Release Exercises) jeb Spriedzes, stresa un traumas atbrīvošanas vingrojumi ir metode, kas palīdz atbrīvoties no mentālās un ķermenī uzkrātās spriedzes, sasprindzinājuma, trauksmes un stresa. Ķermenī apzināti tiek izsaukta terapeitiska muskuļu trīce jeb neirogēnā trīce. Šāda trīce, ir dabiska, neiro-fizioloģiska ķermeņa reakcija, lai samazinātu ķermenī uzkrāto stresu un atjaunotu labsajūtu. Ķermenis vienmēr tiecas uz līdzsvaru un veselību. Ar neirogēnās trīces palīdzību ķermenis pašregulējas, lai atbrīvotos no stresa. Veiktie pētījumi liecina, ka šī ir efektīva metode stresa, sasprindzinājuma, trauksmes mazināšanai un gan fiziskās, gan mentālās veselības un labsajūtas uzlabošanai.

 

NOGALINI STRESU PIRMS TAS NOGALINA TEVI

Pasaules mediķi apgalvo, ka 75-90% pacientu sūdzības par veselību ir saistītas ar pārāk ilgstošu stresu!

  1. Uzlabo savas imunitātes darbību un mentālās veselības līdzsvaru ar TRE®

TRE® IR PRIEKŠ TEVIS, JA

TEVI MOKA BEZMIEGS: ja saskaries ar bezmiegu vai miegs ir trausls, tad ar TRE metodes palīdzību mazinot stresu, uzlabosies miega kvalitāte. Bezmiega problēmu atrisināšana ir vispopulārākā atsauksme, ko saņemu no TRE® metodes praktizētājiem.

TEV MĒDZ BŪT TRAUKSME UN PANIKAS LĒKMES: trauksme un panikas lēkmes ir spēcīgs ķermeņa signāls par pārslodzi, uzkrātu pārlieku lielu stresu un neizreaģētu “cīnīties-bēgt” reakciju. Neirogēnā trīce ir dabisks veids, kā ķermenis spēj atbrīvoties no pārlieku uzkrātās un neizreaģētās enerģijas, lai Tev palīdzētu pabeigt neizdzīvoto stresa reakcijas ciklu.

TEV IR RAKSTURĪGAS SASPRINGUMA SĀPES: stresa ietekmē ķermenī uzkrājas pārlieku liels sasprindzinājums. Ar TRE® palīdzību atbrīvojas saspringtie muskuļi un mazinās uzkrātā sasprindzinājuma radītās sāpes: visbiežāk tās ir galvassāpes, sāpes jostas daļā vai gurnos.

VĒLIES, LAI ĶERMENIS ĀTRĀK ATJAUNOJAS PĒC SLODZES VAI TRAUMĀM: praktizējot neirogēno trīci uzlabojas ķermeņa elastība un ķermenis daudz ātrāk spēj atjaunoties pēc fiziskas slodzes. Piedzīvotā vibrācija palīdz labāk sadzīt mikrotraumām un traumām.

VĒLIES UZLABOT IMUNITĀTI: ilgstoša stresa ietekmē imunitāte krītas. Mazinot stresu, ķermenis savu enerģiju spēj veltīt veiksmīgai imunitātes uzturēšanai un līdz ar to uzlabojas veselība.

MĒDZ ĀTRI AIZSVILTIES UN VĒLIES LĪDZSVAROT EMOCIONĀLO NOTURĪBU: viena no pirmajām stresa izpausmēm ir ātra aizsvilšanās, dusmas un neiecietība. Mazinot stresa līmeni ar TRE®, līdzsvarojas emocionālā noturība. 

JA TEVI NOMOKA PTSS SIMPTOMI: posttraumatiskā stresa simptomi ir galvenais, kāpēc šīs metodes autors dr.D.Berceli radījis un pielietojis šo metodi ar sekmīgiem rezultātiem.

ESI TUVU IZDEGŠANAI VAI JAU SADZĪVO AR TO: stresam neļaujot izreaģēt, ar laiku tās sāk izdedzināt Tevi. Apgūsti prasmes, lai atjaunotu ķermeņa rezerves pamazām atkal uzpildot savas baterijas.

STRESA IR PAR DAUDZ TAVĀ IKDIENĀ: pētījumos pierādīts, ka saskaņā ar sirdsritma variabilitātes rādītājiem, praktizējot TRE®, mazinās fizioloģiskais stress.

VĒLIES UZLABOT ĶERMEŅA ELASTĪBU: gan stresa, gan pārlieku aktīvas fiziskās slodzes ietekmē ķermenis saspringst un kļūst stīvs, savilkts. Izmantojot TRE® metodi savilktie muskuļi atslābinās un līdz ar to ievērojami uzlabojas ķermeņa elastība. Ieteicams arī sportistiem un fiziski aktīviem cilvēkiem elastības uzlabošanai.

JA TEVI MĀC ŠAUBAS, VAI ŠIS MAN TIEŠĀM PALĪDZĒS?

Tu noteikti jau izmēģināji psihoterapiju un lasīji pašpalīdzības grāmatas, izmēģināji sportu, meditācijas un daudz ko citu, bet rezultāts tomēr Tevi neapmierina. Risinājums patiesībā ir jau iekodēts Tava ķermeņa primitīvajos refleksos. Tā kā uzlikto sabiedrības normu dēļ, Tu esi iemācījusies ikdienā stresu “norīt” un neizpaust, Tu neļauj tam izreaģēt un tas uzkrājas bez izlādēšanās iespējām. Stress, ilgstoši neizreaģēts, sāk izdedzināt Tevi! Risinājums ir gaužām vienkāršs – apgūsti ķermenim raksturīgo instinktīvu primitīvo refleksus – neirogēno trīci, lai pabeigtu stresa izlādi un Tu varēsi dzīvot ķermenī, kas ir līdzsvarā, atslābis, bet vienlaicīgi enerģijas pilns!

ATSAUKSMES

"Mana kaislība ir mācīties un izzināt, kā sadarboties ar ķermeņa dabiskajām spējām, lai ikdienā iegūtu lielāku līdzsvaru. Ar šīm uzkrātajām zināšanām es dalīšos ar Tevi."

“Mans mērķis ir, lai apmācību dalībnieks ne tikai skatās un klausās un tad “noliek zināšanas plauktiņā”, bet iegūst reālus, praktiskus, ikdienā pieejamus un viegli izmantojamus instrumentus stresa un trauksmes mazināšanai, un izmantotu tos savā labā.”

TRE® APMĀCĪBĀS UZZINĀSI

Tavs ceļš uz laimīgu, piepildītu un līdzsvarotu dzīvi savā ķermenī!

Atbrīvoties no stresa un spriedzes ir viegli. 

Tev tikai jāzina, KĀ!

  1. Tu vari joprojām censties tikt galā saviem spēkiem, lai tiktu galā ar ikdienā neizbēgamo spriedzi un trauksmi, ko visticamāk centies darīt jau gadiem ilgi. Vai arī Tu vari pieteikties TRE® apmācībām, kurā īsā laikā un kompaktā veidā saņemsi zināšanas par sava ķermeņa un nervu sistēmas dabiskajām spējām tikt galā ar stresu. Tu saņemsi risinājumus savām problēmām, kuras radījis pārlieku uzkrātais stress, pavisam praktiski apgūsi neirogēno trīci zinoša speciālista pavadībā, lai turpmāk ikdienā justos harmoniskāk. 

izvēle ir tavās rokās!

3 SOĻI, LAI PIEDALĪTOS APMĀCĪBĀS

arrow-icon-down

1 IZLASI NOSACĪJUMUS

2 VEIC MAKSĀJUMU

3 SAGAIDI E-PASTU

1.solis: DALĪBAS NOSACĪJUMI 

TRE® metode NAV ATĻAUTA:

– ja Tev ir epilepsija;
– ja Tev ir kādas psihiskās saslimšanas;
– ja Tev ir nesen bijusi vai tuvākajā laikā ir ieplānota jebkāda operācija;
– ja esi stāvoklī.

LABĀK IZVĒLIES TRE® INDIVIDUĀLĀS APMĀCĪBAS, NEVIS GRUPĀ:

– ja Tev ir jebkādas grūtības ar nervu sistēmas regulēšanu;
– ja Tev ir ievērojamas veselības problēmas;
– ja Tev pēdējā laikā ir izteikti pastiprinājušās panikas un trauksmes lēkmes;
– jebkādas kondīcijas, kurām ir akūtas epizodes vai “uzliesmojumi”.

Šādos gadījumos nepieciešama daudz uzmanīgāka un lēnāka pieeja, lai apgūtu TRE® metodi. Tad labāk ieteicamas individuāla apmācība, lai visu savu 100% uzmanību varu veltīt tikai Tev un pēc iespējas labāk Tevi atbalstīt, lai vari apgūt un izmantot šo metodi atbilstoši savai situācijai! Par individuālajām nodarbībām vairāk šeit.

2.solis: LŪDZU, VEIC MAKSĀJUMU

96% klientu apgalvo, ka apmācības ir bijušas ieguldītās naudas vērtas. Daži no tiem pauda viedokli, ka iegūtās  zināšanas ir tik vērtīgas, ka būtu gatavi maksāt arī vairāk.

ŠIS IR IEGULDĪJUMS SAVĀ LABSAJŪTĀ un prasmes visam turpmākajam mūžam
138 2 nodarbību kurss
  •  

STRESAM NAV JĀNOSAKA TAVA DZĪVE UN PAŠSAJŪTA

Ikviens ir pelnījis dzīvot harmonisku un laimīgu dzīvi

  1. Neiznieko savu dzīvi pavadot to neapmierinātībā un stresā. 

Ikviens ir pelnījis dzīvot harmonisku dzīvi ar lielisku veselību! 

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā sagatavoties  online TRE® apmācībām?

Mūsu tikšanās notiks virtuālajā vidē – Zoom platformā. Nepieciešams dators (vai telefons, vai planšete) ar kameru un mikrofonu (tā lai es Jūs redzu un dzirdu). Ideālā gadījumā ieteicams mikrofons (derēs austiņas ar mikrofonu). Parūpējaties, ka esat vietā, kur Jūs neviens netraucē (tas ir svarīgi!). Kā arī pārbaudiet, ka istabā ir pietiekami daudz vietas, lai var atkāpties no datora tā, lai esot stāvus redz lielāko daļu ķermeni.

Cik online sesijas (nodarbības) ir nepieciešamas?

Divas nodarbības ir pietiekoši. Jau pirmajā mūsu kopīgajā nodarbībā apgūsi neirogēno trīci. Tomēr tiksimies vēl otro reizi, lai var nostiprināt neirogēnās trīces praksi un pārrunāsim papildus dažādus aspektus par TRE®. Un tā kā jautājumi visbiežāk rodas darot, tad otrā nodarbība būs lieliska reize, lai pārrunātu visu to, kas palicis neskaidrs.

Cik garas ir nodarbības?

Pirmā nodarbība ir paredzēta aptuveni 2,5 stundas. Nodarbība sastāv no teorētiskās daļas un praktiskās daļas. Iesaku ieplānot laiku pat nedaudz vairāk, jo dažkārt, atkarībā no jautājumu daudzuma, nodarbība var ieilgt.  Reizēm gadās arī tehniskas aizķeršanās (ar tehniku reizēm ir kā ar bitēm), kas var nedaudz ietekmēt nodarbības kopējo laiku. Otrā nodarbība ir paredzēta no 2 – 2.5 h.

Vai obligāti jāapmeklē abas nodarbības?

Jā, jo visu informāciju es nepaspēšu izstāstīt vienā nodarbībā. Tāpēc pilnvērtīgu informāciju gan par neirogēno trīci, gan to, kā to praktizēt un, kā to piedzīvo ķermeni, uzzināsi otrajā nodarbībā.

Ja es netieku uz kādu no nodarbībām, vai varēs to pārcelt uz citu reizi? 

Diemžēl, nē! Online grupas ir ļoti mazas, jo man jāpaspēj pieskatīt visi dalībnieki praktiskās daļas laikā. Ņemot vērā nelielo dalībnieku skaitu, es nevaru garantēt, ka būs kāda brīva vieta nākamajās apmācībās.

Vai pēc  TRE® kursa man ir jāturpina apmeklēt grupu nodarbības?

Nē! Līdz ko apgūsi TRE® metodi, varēsi to praktizēt individuāli. Lai izmantotu TRE®, nav nepieciešama pasniedzēja vai kāda cita klātbūtne, nav nepieciešamība apmeklēt grupu nodarbības. TRE® ir paredzēta kā pašpalīdzības metode stresa, spriedzes atbrīvošanai no ķermeņa un nervu sistēmas.

Vai TRE® ir kas līdzīgs jogai? 

Nē, šai metodei nav nekāda sakara ar jogu. Lai rosinātu neirogēno trīci tiek gan izmantoti vingrojumi, bet tie nav kādi specifiski jogas vingrojumi.  

Vai TRE® ir kaut kas ezotērisks?

Nē. TRE® ir anatomiski, fizioloģiski un neiroloģiski izskaidrojama ķermeniska reakcija, kam nav sakara ar garīgumu, šamanismu vai ezotēriku. Šīs metodes radītājs ir dr. Deivids Berceli (David Berceli), kas to ir radījis nu jau vairāk kā 30 gadus atpakaļ. Ķermeņa drebēšana jeb trīcēšana (neirogēnā trīce) ir raksturīga visiem zīdītājiem un ir veids, kā ķermenis atbrīvojas no augsta līmeņa spriedzes, savilktiem muskuļiem (kas aktivizējušies stresa laikā) un līdzsvaro pārkairinātu nervu sistēmu. Dr. D.Berceli daudzu gadu un izpētes rezultātā izstrādāja metodi, kā apzināti izsaukt neirogēno trīci radot TRE® metodi.

Vai nebūs tā, ka izsaucot neirogēno trīci, es nevarēšu to vairs apturēt?

Ja apgūsi šo praksi sertificēta pasniedzēja vadībā, tad noteikti NĒ! Tu apgūsi, kā pilnībā spēt kontrolēt izsaukto trīci – gan to apturēt, kad vien vēlies, gan atsākt, gan arī regulēt tās intensitāti. Ir tikai jāzina pamatnosacījumi, kā to panākt un par to mēs pārrunāsim apmācībās. Tas ir pavisam vienkārši, jo kontrole vienmēr paliek katra paša pārziņā! 

Vai pēc apmācībām es varēšu veikt TRE® patstāvīgi? 

Jā! TRE® metode ir paredzēta kā pašpalīdzības metode, ko var veikt katrs pats, kad vien tas ir nepieciešams. Tā ir prasme, ko apgūsiet visam mūžam.

Cik daudz laika aizņemt TRE® prakse ikdienā, kad būšu to apguvis (-usi)?

Neirogēnās trīces jeb TRE® prakse ikdienā aizņem 10-15 minūtes. Pēc teorijas iesaka, ka to nepieciešams praktizēt ne retāk kā 2x nedēļā. Tomēr sākuma posmā tas aizņems ilgāku laiku – kā jau viss jaunais, ko apgūstam.