fbpx

vairo mieru sevī

14 dažādas RELAKSĀCIJAS nodarbības

kas aizņems no 7 minūtēm steidzīgā dienā līdz 50 minūtēm, kad laika ir vairāk, lai atslābinātos, relaksētos, atgūtu līdzsvaru un mieru

Nodarbību kolekcija (jeb izlase) ar atslābinošām, nomierinošām relaksācijas, meditācijas, elpošanas un maigās Yin jogas praksēm stresa un trauksmes mazināšanai, lai atjaunotos, līdzsvarotos un restartētos.

Sākot ar nākamo pirmdienu 14 dienas saņemsi e-pastu ar attiecīgās dienas nodarbību, kuru varēsi veikt sev ērtā brīdī

Šīs nodarbības ir priekš Tevis, ja… 

PRĀTA MIERS NĀK CAUR ĶERMENI

Kad jūti satraukumu vai pat panikas lēkmi, vai Tu spēj nomierināties tikai tāpēc, ka Tu centies sev to iestāstīt, ka tagad jānomierinās? Ja centies savas trauksmainās domas apturēt, cik labi un galvenais – cik ātri Tev tas izdodas? Tas ir ne pārāk efektīvi, vai ne?

Bet uzliekot rokas uz krūtīm, patiesi sajūtot kaut nedaudz līdzjūtību pret sevi, elpojot apzinātāk, atslābinot saspringtos muskuļus – tas krietni ātrāk mazina trauksmi. Trauksme nedzīvo Tavā prātā, bet ķermenī!!! Trauksme ir sajūtas Tavā ķermenī, kas rada trauksmainas domas. Ja trauksmi jūti ķermenī: kā paātrinātu elpu, ātrus sirdspukstus, nelabu dūšu un spiedienu kaklā u.c., tad trauksmi (stresu, nemieru, paniku) spēsi mazināt izmantojot ķermeni. Ķermeņa prakses, lai nomierinātos, ir daudz efektīvākas tieši tāpēc, ka trauksme tiek mazināta caur tās mītnes vietu – ķermeni. 

Protams, protams – domas pamatīgi spēj radīt trauksmi – par to nav šaubu. Bet, lai mazinātu trauksmi, Tev veiksies krietni labāk, ja fokusēsies uz to, lai mazinātu satraukuma sajūtas ķermenī.

Tāpēc esmu apkopojusi ķermeni relaksējošas un atslābinošas nodarbības, kas nomierinās arī satraukto prātu! Ir pienācis laiks veltīt laiku sev, savam ķermenim un sirdsmieram!

ATSAUKSMES NO DALĪBNIEKIEM

“VAIRO MIERU SEVĪ” SATURS 

14 dienas saņemsi e-pastā pa vienai atslābinošai nodarbībai, kas aizņems sākot no 7 min – 50 min dienā. Papildus Tev pieejamas vēl citas relaksējošas un atslābinošas nodarbības

Relaksācijas prakse: “Visa ķermeņa atslābināšana”

Atslābinoša Yin joga ķermeņa un nervu sistēmas atslābināšanai, kas piemērota arī iesācējiem

Autogēnais treniņš jeb pašiedvesma

Yin joga plašai elpai, diafragmas atslābināšanai, plaušām un bronhiem

Meditatīva un nomierinoša elpošanas prakse

Atslābinoša un attīroša Yin jogas nodarbība

Smadzeņu alfa stāvokļa aktivizēšana ar dziļi atslābinošo miega jogas praksi enerģijas atjaunošanai

Yin joga stresa mazināšanai un iegurņa zonai

Meditācija drošībai un aizsardzībai

“Spilvenu joga”, kad nekam citam vairs neatliek enerģija

Nomierinošas elpošanas prakse

Yin joga visa ķermeņa dziļo audu stimulēšanai

Relaksācija ar apzināto elpošanu “Visa ķermeņa elpošana”

Meditācija

“VAIRO MIERU SEVĪ” NODARBĪBU KOLEKCIJA IR IETVERTA ONLINE STUDIJAS ABONEMENTĀ 

Iegādājoties “Vairo mieru sevī” Tu kļūsi par online studijas abonementu un papildus Tev būs pieejamas vairāk kā 60 citas nodarbības 

relaksācijas prakses

Elpošanas, dziļa atslābināšanās, vizualizācijas un vadītās meditācijas prakses

maigā
yin joga

Ļoti atslābinošas, relaksējošas un nervu sistēmu nomierinošas pozas, kas izstiepj un atslābina muskuļus, saistaudus, locītavas un saites. Uzlabo elastību un veselību. Nav nepieciešamas priekšzināšanas jogā!

hatha
joga

Vieglas, maigas un vidējas intensitātes klasiskās Hatha jogas nodarbības. Hatha joga palīdz gan izstiept, gan stiprināt un tonizēt ķermeni. Atsevišķi izstrādātas nodarbības arī iesācējiem.

miofasciālā relaksācija

Tā ir pašmašāža ar bumbiņām, kas tiek uzskatīta pat par efektīvāku nekā masiera īkšķīši. Miofasciālā relaksācija samazina savilktus muskuļus, ļauj izmasēt trigera punktus, to radītās sāpes, uzlabo muskuļu spēku, elastību un veselību.

3 SOĻI, LAI SĀKTU JAU TAGAD

1.SOLIS

Reģistrējies un veic maksājumu

2.SOLIS

Ik rītu 14 dienas saņem e-pastu ar jaunu nodarbību

3.SOLIS

Pieslēdzies jebkurā sev ērtā laikā un relaksējies

Iegādājoties "Vairo mieru sevī" Tu kļūsi par online studijas dalībnieku un papildus Tev būs pieejamas vēl 60 citas relaksācijas un jogas nodarbības

"Vairo mieru sevī" + online studija

Select Payment Cycle
LŪDZU, AIZPILDI REĢISTRĀCIJAS FORMU
*
Vārds
Obligātais lauks
Please enter valid data.
This first name is invalid. Please enter a valid first name.
*
Uzvārds
Obligātais lauks
Please enter valid data.
This last name is invalid. Please enter a valid last name.
*
E-pasts
Obligātais lauks
Please entLūdzu, ievadīt derīgu e-pasta adresi
Please entLūdzu, ievadīt derīgu e-pasta adresi
Šis e-pasts jau ir reģistrēts, lūdzu, norādi citu e-pastu
*
Tavs personas kods (vai tā pirmā daļa)
Obligātais lauks
Please enter valid data.
(nepieciešams rēķina izrakstīšanai)
*
Parole
Obligātais lauks
Please enter valid data.
Lūdzu, ievadi vismaz 6 zīmes
  Strength: Very Weak
  *
  Apstiprināt paroli
  Obligātais lauks
  Paroles nesakrīt
  Paroles nesakrīt
  *
  Piekrītu personas datu izmantošanai turpmākai saziņai ar mani
  Obligātais lauks
  Please enter valid data.
  *
  Esmu iepazinies un piekrītu pakalpojuma sniegšanas noteikumiem.
  Obligātais lauks
  Please enter valid data.
  How you want to pay?
  Summa: apmaksai

  Uzspiežot uz pogas "APMAKSĀT" saprotu un piekrītu, ka maksājums turpmāk tiks veikts ik mēnesi līdz brīdim, kamēr to atcelšu (atcelt var jebkurā brīdī).
  APMAKSĀT

  BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

  Nē, piekļūt visiem video un izpildīt nodarbības varēsi pieslēdzoties šai mājas lapai. Reģistrējoties tiks izveidots konts, lai vari pieslēgties jebkurā sev ērtā brīdī. Tevi netraucēs sociālo tīklu paziņojumi brīdī, kad atpūties un relaksējies.

  Jā! Tu kļūsi par reģistrētu šīs mājas lapas lietotāju un varēsi ielogoties online studijā jebkurā sev ērtā laikā, kad vien Tev tam ir laika un vēlēšanās. Ielogojies un izvēlies jebkuru nodarbību pēc sava noskaņojuma.

  Jā! YIN joga ir ļoti demokrātiska jogas prakse un iepriekšēja pieredze nav nepieciešama. Turklāt, pat tad, ja ir kāda jogas pieredze, tā faktiski neko nedod, jo YIN jogas stils ir atšķirīgs no jebkura cita jogas stila. Visas pozas ir izpildāmas sēžot uz grīdas vai guļus pozīcijā un neprasa pielietot spēku. Tu varēsi piekļūt īsam ievadam, kas sniegs izpratni par to, kas jāņem vērā. 

  Un relaksācijas, atslābināšanās vai elpošanas tehnikām nav nepieciešama iepriekšēja pieredze. Atliek vien darīt līdzi to, kas tiek rādīts video.

  Uz šo brīdi online studijā ir publicētas teju 80 video nodarbības: elpošanas tehnikas, relaksācijas metodes un YIN jogas nodarbības. Jauni video tiek regulāri pievienoti un līdz ar to online studijas nodarbību arhīvs regulāri pieaug. 

  Tu varēsi to izdarīt sazinoties ar mani, rakstot ne vēlāk kā 3 dienas pirms abonementa termiņa beigām uz e-pastu: kristine@jogaselpa. Tik vienkārši! Nekādu papildus jautājumu no manas puses vai mudināšanas tomēr pārdomāt.