fbpx

onlain YIN joga

 Jogo sev ērtā laikā un sev ērtā vietā! Viss, kas Tev nepieciešams ir: laiks, vieta un internets.

        2 mēnešu virtuālais jogas nodarbību abonements: no 4.02.2020. – 31.03.2020.

4 nodarbībAS

Tās būs 4 YIN jogas nodarbības, kas tiks publicētas noteiktā laikā, bet jogot varēsi sev ērtā laikā. No publicēšanas brīža nodarbības būs pieejamas līdz pat 31.martam.

KAD UN KUR

KAD: no 4.februāra - 31.martam
KUR: Slēgta Facebook grupa

nepieciešamais ekipējums

- Vingrošanas paklājiņš (bez kura vari arī iztikt, jo galvenais, lai ir komfortabli atrasties uz grīdas),
- spilvens
- sega
- ja ir, tad noderēs jogas bloks (bet to droši varēsi aizstāt ar kādu pacietāku spilvenu vai sarullētu segu)

KĀ UN KUR TAS NOTIKS

ONLINE YIN jogas nodarbības notiks slēgtā Facebook grupā. Kopā būs 4 YIN jogas nodarbības, kas norisināsies 1x nedēļā. Katra nodarbība būs 1h ilga.
Nodarbības tiks publicētas:
1.nodarbība: 04.februārī, pl.18:00
2.nodarbība: 11.februārī, pl.18:00
3.nodarbība: 18.februārī, pl.18:00
4.nodarbība: 25.februārī, pl.18:00

Nodarbības varēsi skatīties sev ērtā laikā un izpildīt tik daudz reižu, cik vēlēsies līdz pat grupas slēgšanai, t.i., līdz 31.martam.

KAS IR YIN (IŅ) JOGA?

YIN joga ir pasīvs jogas veids, kas sastāv no jogas pozām, kas ir sēdus vai guļus. Viena jogas poza tiek noturēta vidēji 5 minūtes ar mērķi iedarboties uz ķermeņa saistaudiem, nevis muskuļiem. Šī prakse ir kā pretstats mūsu ātrajam ikdienas dzīves tempam. Kā zināms labai dzīvošanai ir nepieciešams līdzsvars: ja Tavā ikdienā ir JAŅ (ātrums, aktivitāte, nemiers), tad nepieciešamas arī IŅ (miers, klusums, pasivitāte). Vairāk par to, kas ir YIN joga vari lasīt rakstā nedaudz zemāk.

JA TEV NAV PIEREDZE

Attiecībā uz YIN jogu pieredze nemaina neko! Tas ir vienkārši un viegli.
Šajā jogas stilā nevar izdarīt neko nepareizi, ja ievēro YIN jogas pamatprincipus. Par tiem uzzināsi slēgtajā Facebook grupā. kurā Tev būs pieejami video, kuros uzzināsi:

– kas ir YIN joga un ar ko tā atšķiras no klasiska jogas stila

– par YIN jogas pamatprincipiem, kas ir būtiski šajā jogas praksē

UZMANĪBU!

Piesakies jogas nodarbībām tikai un vienīgi gadījumā, ja esi vesels un ārsts nav uz noteicis jebkādus fiziskās slodzes ierobežojumus.
Joga nav ārstniecības metode (pretēji tam, kā daļa cilvēku domā). Jā, joga var mazināt muguras vai citas ķermeņa sāpes, bet pamatā tam ir saistība ar to, ka tiek stiprināta gan dziļā korsetes muskulatūra, gan izstiepti pārāk saspringti un savilkti muskuļi. To pašu rezultātu cilvēks iegūtu arī ejot uz ārstniecisko vingrošanu. 

Piedaloties jogas nodarbībās katrs pats uzņemas pilnu atbildību par iespējamiem fiziskiem vai emocionāliem kaitējumiem un diskomfortu.

KO SAKA TIE, KAS JAU PIEDALĀS ONLINE YIN jogā

"Man ļoooti patīk veids kādā Kristīne rāda un stāsta kā pareizi ieņemt pozas. Man ļoti noder, ka tiek izskaidrots, ko katra poza mums dod. Ļoti noder Kristīnes komentāri un profesionalitāte, kas spraucas laukā dikti, dikti. No sirds paldies :)"​

Daina Domašūte

"Man patīk, ka ir iespēja jogot savās mājās, kad es vēlos un kaut katru dienu. Pēc nodarbības iedzert siltu tēju, ierušinoties savā migā un baudīt pēcgaršu. Es iegūstu vairākas stundas mieriņa ar jēgu."​

Baiba Brante

cik tas maksā:

Jo ātrāk pieteiksies un apmaksāsi dalību, jo zemāka cena

"AGRO PUTNIŅU" CENA

eur 22.20

/2 mēnešu virtuālo nodarbību abonements

JA MAKSĀJUMS VEIKTS LĪDZ 21.01.2020.

REGULĀRĀ CENA

eur 25.20

/2 mēnešu virtuālo nodarbību abonements

JA MAKSĀJUMS VEIKTS PĒC 21.01.2020.

UN VĒL DAŽAS ATSAUKSMES

Šī joga gluži kā medusmaize! Fokusēšanās uz sevi, iekšējā miera iegūšana ir tik silta un burvīga. Ja jūti, ka tavi sirdspuksti sit stiprāk dēļ iekšējā nemiera, tad šī joga var palīdzēt.

Margita

Dikti iesaku! Ir bauda jogot kopā ar Kristīni. Bauda miesai (un saitēm un cīpslām), garam, dvēselei un, noteikti, arī ausīm dēļ Kristīnes nomierinošās balss.

Silvija Ābele

Online ir ļoti ērts, pateicīgs un izdevīgs veids, kā sevi lutināt ar rimtām, nomierinošām un vajadzīgām kustībām. Es tagad jūtos savā ķermenī stalta, vingra, saeļļota, sev patīku ar taisnu muguru un paceltu galvu. Kristīne iemāca rūpēties par sevi, sevi mīlot un nedarot pāri un atgādina - lēni, mierīgi, neplēšot sevi un nepārstiepjoties. Tā nav tikai joga, tas ir kas daudz vairāk. Tas lieliski papildina manu ceļu uz sevis vislabāko versiju. Kristīne soli pa solim ievedīs šajā brīnumainajā pasaulē, kas ir pretstats ikdienas "paspēšanas stresam".

Ilze Mauriņa

Sirsnīgs paldies, Kristīn! 🙂 Tas bija tieši tas, kas man nepieciešams, pēdējās dienās bija tāda trauksmaina sajūta, bet pajogojot beidzot sajutu mieru un bija daudz labāks miegs! ❤️

Baiba Kokina

kAS IR IŅ JOGA?


IŅ JOGAS IEGUVUMI