fbpx

onlain
YIN joga

 PIESAKIES UZ ONLINE YIN JOGAS NODARBĪBĀM ŠEIT

KAD UN KUR?

KAD: no 17.marta – 31.maijam
KUR: Slēgta Facebook grupa

Nodarbības tiks publicētas noteiktā laikā, bet jogot varēsi sev ērtā laikā. No publicēšanas brīža nodarbības būs pieejamas līdz pat 31.maijam.

NEPIECIEŠAMAIS EKIPĒJUMS​

– Vingrošanas paklājiņš (bez kura vari arī iztikt, jo galvenais, lai ir komfortabli atrasties uz grīdas),
– spilvens
– sega
– ja ir, tad noderēs jogas bloks (bet to droši varēsi aizstāt ar kādu pacietāku spilvenu vai sarullētu segu)​

NODARBĪBU TĒMAS

IMUNITĀTES VEICINĀŠANAI – nodarbība, kurā veicināsim limfas teci un stimulēsim lielāko limfas zonu vietas.

  • NOMIERINOŠA NODARBĪBA STRESA MAZINĀŠANAI un MIEGA VEICINĀŠANAI – palīdzēs līdzsvarot nervu sistēmu pēc garas dienas, kas ļaus Tev atslābināties, nomierināties un lieliski derēs kā vakara prakse pirms gulētiešanas saldākam miegam.
  •  

PLECU ZONAS un MUGURAS AUGŠDAĻAS SASPRINGUMA MAZINĀŠANAI – vērtīga nodarbība visiem, kas ikdienā daudz laika pavada noliekušies pār darba galdu, datoru un telefonu. Atbrīvosies krūškurvja augšdaļa, zona starp lāpstiņām. Ja piedzīvo diskomfortu plecu zonā, muguras augšdaļā, tad šī pozu secība būs kā radīta Tev. Atslābināsies arī diafragma, lai elpot var dziļāk un plašāk.  

    • GREMOŠANAS PROCESU VEICINĀŠANA – šī nodarbība noderēs, ja vēlies uzlabot gremošanas procesus, ja piedzīvot gāzes vēderā u.c. ar gremošanas sistēmu saistītu diskomfortu. Nodarbībā gan saspiežot, gan izstiepjot, gan savērpjot vēdera rajonu, tiek stimulēta gremošanas sistēma.

BONUSI

Ņemot vērā, ka šobrīd īpaši jārūpējas par savu iekšējo mieru, esmu pieņēmusi lēmumu dalīties savās zināšanās, lai mazinātu stresu un vairotu mieru. Tāpēc šoreiz, papildus jogas nodarbībām, grupā tiks publicēti vairāki efektīvi veidi iekšējā līdzsvara vairošanai. Šo tehniku kombinācija ar Yin jogas nodarbībām būs lieliska pretstresa tabletīte! Kas šobrīd noder visiem!

ELPOŠANAS TEHNIKAS:

– līdzsvarojoša elpošana
– īpaši vēderu atslābinoša tehnika: soft belly
– elpošanas tehnika, kas mazina satraukumu un trauksmi

RELAKSĀCIJAS TEHNIKAS:

– 6 punktu relaksācijas tehnika
– visa ķermeņa atslābināšana
– autogēnais treniņš jeb pašiedvesmas relaksācijas metode

ENERĢIJAS IZLĀDE: ko darīt tad, ja relaksācijas tehnikas ne vien nelīdz, bet rada vel lielāku nemieru

KĀ UN KUR TAS NOTIKS

ONLINE YIN jogas nodarbības notiks slēgtā Facebook grupā. Kopā būs 4 YIN jogas nodarbības. Katra nodarbība būs 1h ilga. Lai arī nodarbības tiks publicētas noteiktos laikos, jogot varēsi sev ērtā laikā un atkārtot tik bieži, cik vēlēsies.
Nodarbības tiks publicētas:
1.nodarbība: 17.martā, pl.18:00
2.nodarbība: 24.martā, pl.18:00
3.nodarbība: 31.martā, pl.18:00
4.nodarbība: 14.aprīlī, pl.18:00

Nodarbības varēsi skatīties sev ērtā laikā un izpildīt tik daudz reižu, cik vēlēsies līdz pat grupas slēgšanai, t.i., līdz 31.maijam.

KAS IR YIN (IŅ) JOGA?

YIN joga ir pasīvs jogas veids, kas sastāv no jogas pozām, kas ir sēdus vai guļus. Viena jogas poza tiek noturēta vidēji 5 minūtes ar mērķi iedarboties uz ķermeņa saistaudiem, nevis muskuļiem. Šī prakse ir kā pretstats mūsu ātrajam ikdienas dzīves tempam. Kā zināms labai dzīvošanai ir nepieciešams līdzsvars: ja Tavā ikdienā ir JAŅ (ātrums, aktivitāte, nemiers), tad nepieciešamas arī IŅ (miers, klusums, pasivitāte). Vairāk par to, kas ir YIN joga vari lasīt rakstā nedaudz zemāk.

JA TEV NAV PIEREDZE

Attiecībā uz YIN jogu pieredze nemaina neko! Tas ir vienkārši un viegli. Šajā jogas stilā nevar izdarīt neko nepareizi, ja ievēro YIN jogas pamatprincipus. Par tiem uzzināsi slēgtajā Facebook grupā. kurā Tev būs pieejami video, kuros uzzināsi:

– kas ir YIN joga un ar ko tā atšķiras no klasiska jogas stila

– par YIN jogas pamatprincipiem, kas ir būtiski šajā jogas praksē

KO SAKA TIE, KAS JAU PIEDALĀS ONLINE YIN jogā

"Man ļoooti patīk veids kādā Kristīne rāda un stāsta kā pareizi ieņemt pozas. Man ļoti noder, ka tiek izskaidrots, ko katra poza mums dod. Ļoti noder Kristīnes komentāri un profesionalitāte, kas spraucas laukā dikti, dikti. No sirds paldies :)"​

Daina Domašūte

"Man patīk, ka ir iespēja jogot savās mājās, kad es vēlos un kaut katru dienu. Pēc nodarbības iedzert siltu tēju, ierušinoties savā migā un baudīt pēcgaršu. Es iegūstu vairākas stundas mieriņa ar jēgu."​

Baiba Brante

Šī joga gluži kā medusmaize! Fokusēšanās uz sevi, iekšējā miera iegūšana ir tik silta un burvīga. Ja jūti, ka tavi sirdspuksti sit stiprāk dēļ iekšējā nemiera, tad šī joga var palīdzēt.

Margita

Dikti iesaku! Ir bauda jogot kopā ar Kristīni. Bauda miesai (saitēm un cīpslām), garam, dvēselei un, noteikti, arī ausīm dēļ Kristīnes nomierinošās balss.

Silvija Ābele

Online ir ļoti ērts, pateicīgs un izdevīgs veids, kā sevi lutināt ar rimtām, nomierinošām un vajadzīgām kustībām. Es tagad jūtos savā ķermenī stalta, vingra, saeļļota, sev patīku ar taisnu muguru un paceltu galvu. Kristīne iemāca rūpēties par sevi, sevi mīlot un nedarot pāri un atgādina - lēni, mierīgi, neplēšot sevi un nepārstiepjoties. Tā nav tikai joga, tas ir kas daudz vairāk. Tas lieliski papildina manu ceļu uz sevis vislabāko versiju. Kristīne soli pa solim ievedīs šajā brīnumainajā pasaulē, kas ir pretstats ikdienas "paspēšanas stresam".

Ilze Mauriņa

Sirsnīgs paldies, Kristīn! 🙂 Tas bija tieši tas, kas man nepieciešams, pēdējās dienās bija tāda trauksmaina sajūta, bet pajogojot beidzot sajutu mieru un bija daudz labāks miegs! ❤️

Baiba Kokina

kAS IR IŅ JOGA?


IŅ JOGAS IEGUVUMI