fbpx

individuālas tre® apmācības

Neirogēnā trīce – organisma dabisks un instinktīvs veids stresa mazināšanai

viegli pielietojama un PRAKTISKa metode
VISAM MŪŽAM

APGŪSTI TO ATTĀLINĀTI NO SAVĀM MĀJĀM SAŅEMOT NEDALĪTU UZMANĪBU tikai sev

ATBRĪVOJIES NO STRESA UN SPRIEDZES izmantojot ķermeņa dabiskās spējas

Nogalini stresu pirms tas nogalina Tevi!

Pasaules mediķi apgalvo, ka 75-90% pacientu sūdzības par veselību ir saistītas ar pārāk ilgstošu stresu!

  1. Neiznieko savu dzīvi pavadot to neapmierinātībā un stresā. 

Ikviens ir pelnījis dzīvot harmonisku dzīvi ar lielisku veselību! 

KAS IR TRE®?

TRE® (Tensions and Trauma Release Exercises) jeb Spriedzes, stresa un traumas atbrīvošanas vingrojumi ir metode, kas palīdz atbrīvoties no mentālās un ķermenī uzkrātās spriedzes, sasprindzinājuma un stresa. Ķermenī apzināti tiek izsaukta terapeitiska muskuļu trīce jeb neirogēnā trīce. Šāda trīce, ir dabiska, neiro-fizioloģiska ķermeņa reakcija, lai samazinātu ķermenī uzkrāto stresu un atjaunotu labsajūtu. Ķermenis vienmēr tiecas uz līdzsvaru un veselību. Ar neirogēnās trīces palīdzību ķermenis pašregulējas, lai atbrīvotos no stresa. 

 

TAVI IEGUVUMI PRAKTIZĒJOT TRE®

UZLABOJAS MIEGA KVALITĀTE: ja Tevi moka bezmiegs vai miegs ir trausls, mazinot stresu, uzlabosies miega kvalitāte. Bezmiega problēmu atrisināšana ir vispopulārākā atsauksme, ko saņemu no TRE® metodes praktizētājiem.

MAZINĀS TRAUKSME UN PANIKAS LĒKMES: trauksme un panikas lēkmes ir spēcīgs ķermeņa signāls par pārslodzi, stresu un neizreaģētu “cīnīties-bēgt” reakciju. Neirogēnā trīce ir dabisks veids, kā ķermenis spēj atbrīvoties no pārlieku uzkrātās un neizreaģētās enerģijas.​

MAZINĀS SĀPES: stresa ietekmē saspringst ķermenis. Ar TRE® palīdzību atbrīvosies saspringtie muskuļi un mazināsies sāpes jostas daļā vai gurnos.

ĶERMENIS ĀTRĀK ATJAUNOJAS PĒC SLODZES: uzlabosies ķermeņa elastība un ķermenis daudz ātrāk spēj atjaunoties pēc fiziskas slodze

UZLABOJAS IMUNITĀTE: ilgstoša stresa ietekmē imunitāte krītas. Mazinot stresu, ķermenis savu enerģiju spēj veltīt veiksmīgai imunitātes uzturēšanai un līdz ar to uzlabojas veselība.

LĪDZSVAROJAS EMOCIONĀLĀ NOTURĪBA: viena no pirmajām stresa izpausmēm ir ātra aizsvilšanās, dusmas un neiecietība. Mazinot stresa līmeni, līdzsvarojas emocionālā noturība. ​

Es zinu, kā tikt galā ar stresu sadarbojoties ar ķermeņa dabiskajām spējām

“Es vēlos, lai dalībnieks ne tikai skatās un klausās. Es vēlos, lai katrs iegūst reālus, praktiskus, ikdienā pieejamus un viegli izmantojamus instrumentus, lai mazinātu stresu un izmantotu tos savā labā.”

ATSAUKSMES

Atbrīvoties no stresa un spriedzes ir viegli. 

Tev tikai jāzina, KĀ!

1. PIESAKIES

Spied uz pogas "PIESAKOS uz TRE®" un izvēlies sev piemērotāko pirmās online sesijas datumu un laiku (par otrās sesijas laiku vienosimies tiekoties tiešsaistē).

2. TIEKAMIES SKYPE

Tu apgūsi TRE® caur SKYPE atrodoties savā visdrošākajā vietā - mājās

3. baudi mieru un līdzsvaru

Mazini stresa radītās sekas un iegūsti gan fizisko, gan mentālo atslābumu

IZMAKSAS

96% klientu apgalvo, ka tas ir bijis ieguldītās naudas vērts. Daži no tiem
pauda viedokli, ka apmācību laikā iegūtās zināšanas ir tik vērtīgas, ka
būtu gatavi maksāt arī vairāk
70 par 1 nodarbību
/ kopējā summa apmaksai € 140.00 par abām nodarbībām/
  • Pirmās nodarbības ilgums: 2 - 2,5 h
  • Otrās nodarbības ilgums: 1,5 - 2 h

Stresam nav jānosaka Tava dzīve un pašsajūta

Ikviens ir pelnījis dzīvot harmonisku un laimīgu dzīvi

biežāk uzdotie jautājumi

Mūsu tikšanās notiks virtuālajā vidē – Skype platformā. Nepieciešams dators (vai telefons, vai planšete) ar kameru un mikrofonu (tā lai es Jūs redzu un dzirdu). Ideālā gadījumā ieteicams mikrofons (derēs austiņas ar mikrofonu). Parūpējaties, ka esat vietā, kur Jūs neviens netraucē (tas ir svarīgi!). Kā arī pārbaudiet, ka istabā ir pietiekami daudz vietas, lai var atkāpties no datora tā, lai redz ķermeni pilnā augumā.

Divas nodarbības ir pietiekoši. Jau pirmajā mūsu kopīgās sesijas laikā apgūsim neirogēno trīci. Tomēr tiksimies vēl otro reizi, lai var nostiprināt neirogēnās trīces praksi un pārrunāsim papildus dažādus aspektus par TRE. Un tā kā jautājumi visbiežāk rodas darot, tad otrā sesija būs lieliska reize, lai pārrunātu visu to, kas palicis neskaidrs.

Otrā TRE sesija ir ieteicama apmēram pēc 2 nedēļām kopš pirmās TRE sesijas. Par otro tikšanās reizi mēs vienosimies mutiski pirmās sesijas noslēgumā.

Nē! Līdz ko apgūsiet TRE® metodi, Jūs varēsiet to praktizēt individuāli. Lai izmantotu TRE®, nav nepieciešama pasniedzēja vai kāda cita klātbūtne, nav nepieciešamība apmeklēt grupu nodarbības. TRE® ir paredzēta kā pašpalīdzības metode stresa, spriedzes atbrīvošanai no ķermeņa un nervu sistēmas.

 

 

Nē. TRE® ir anatomiski, fizioloģiski un neiroloģiski izskaidrojama ķermeniska pieredze, kam nav sakara ar garīgumu, šamanismu vai ezotēriku. Šīs metodes radītājs ir amerikānis dr. Davids Berceli (David Berceli), kas to ir radījis nu jau vairāk kā 25 gadus atpakaļ, kad strādāja visdažādākās pasaules valstīs, lai palīdzētu cilvēkiem tikt galā ar krīzes situācijām. Visbiežāk viņš devās uz valstīm, kur ir notikušas dabas katastrofas vai nemieri. Sniedzot palīdzību citiem un arī pats atrodoties apdraudētās situācijās, viņa pieredzes apliecināja, ka trīce, ko piedzīvojam stresa un liela sasprindzinājuma situācijās, maldīgi tiek uzskatīta, kā negatīva ķermeņa izpausme (šī asociācija radusies, jo mēs to piedzīvojam nepatīkamos brīžos). Patiesībā ķermeņa drebēšana jeb trīcēšana (neirogēnā trīce) ir raksturīga visiem zīdītājiem un ir veids, kā ķermenis atbrīvojas no augsta līmeņa spriedzes, savilktiem muskuļiem (kas aktivizējušies aizsargāties) un līdzsvaro sakairināto nervu sistēmu. Dr.D.Berceli daudzu gadu un novērojumu rezultātā izstrādāja metodi, kā apzināti izsaukt neirogēno trīci radot TRE®.

Nē! Jūs pilnībā spējat kontrolēt izsaukto trīci – gan to apturēt, kad vien vēlies, gan atsākt, gan arī regulēt tās intensitāti. Ir tikai jāzina pamatnosacījumi, kā to panākt un par to mēs pārrunāsim apmācībās. Tas ir pavisam vienkārši.