fbpx

individuālas ONLINE tre® apmācības

Neirogēnā trīce – organisma dabisks un instinktīvs veids stresa mazināšanai

VIEGLI PIELIETOJAMA UN PRAKTISKA METODE STRESA MAZINĀŠANAI VISAM MŪŽAM

APGŪSTI ATTĀLINĀTI SAŅEMOT NEDALĪTU UZMANĪBU TIKAI SEV

NERVU SISTĒMAS LĪDZSVAROŠANA AR ĶERMEŅA PRIMĀRAJIEM REFLEKSIEM

Nogalini stresu pirms tas nogalina Tevi!

Pasaules mediķi apgalvo, ka 75-90% pacientu sūdzības par veselību ir saistītas ar pārāk ilgstošu stresu!

  1. Neiznieko savu dzīvi pavadot to neapmierinātībā un stresā. 

Ikviens ir pelnījis dzīvot harmonisku dzīvi ar lielisku veselību! 

KAS IR TRE®?

TRE® (Tensions and Trauma Release Exercises) jeb Spriedzes, stresa un traumas atbrīvošanas vingrojumi ir metode, kas palīdz atbrīvoties no mentālās un ķermenī uzkrātās spriedzes, sasprindzinājuma un stresa. Ķermenī apzināti tiek izsaukta terapeitiska muskuļu trīce jeb neirogēnā trīce. Šāda trīce, ir dabiska, neiro-fizioloģiska ķermeņa reakcija, lai samazinātu ķermenī uzkrāto stresu un atjaunotu labsajūtu. Ķermenis vienmēr tiecas uz līdzsvaru un veselību. Ar neirogēnās trīces palīdzību ķermenis pašregulējas, lai atbrīvotos no stresa. 

TAVI IEGUVUMI PRAKTIZĒJOT TRE®

UZLABOJAS MIEGA KVALITĀTE: ja Tevi moka bezmiegs vai miegs ir trausls, mazinot stresu, uzlabosies miega kvalitāte. Bezmiega problēmu atrisināšana ir vispopulārākā atsauksme, ko saņemu no TRE® metodes praktizētājiem.

MAZINĀS TRAUKSME UN PANIKAS LĒKMES: trauksme un panikas lēkmes ir spēcīgs ķermeņa signāls par pārslodzi, stresu un neizreaģētu “cīnīties-bēgt” reakciju. Neirogēnā trīce ir dabisks veids, kā ķermenis spēj atbrīvoties no pārlieku uzkrātās un neizreaģētās enerģijas.​

MAZINĀS SĀPES: stresa ietekmē saspringst ķermenis. Ar TRE® palīdzību atbrīvosies saspringtie muskuļi un mazināsies sāpes jostas daļā vai gurnos.

ĶERMENIS ĀTRĀK ATJAUNOJAS PĒC SLODZES: uzlabosies ķermeņa elastība un ķermenis daudz ātrāk spēj atjaunoties pēc fiziskas slodzes. Lielisks veids, kā atslābināt tonizētos muskuļus pēc aktīva treniņa vai dārza darbiem.

UZLABOJAS IMUNITĀTE: ilgstoša stresa ietekmē imunitāte krītas. Mazinot stresu, ķermenis savu enerģiju spēj veltīt veiksmīgai imunitātes uzturēšanai un līdz ar to uzlabojas veselība.

LĪDZSVAROJAS EMOCIONĀLĀ NOTURĪBA: viena no pirmajām stresa izpausmēm ir ātra aizsvilšanās, dusmas un neiecietība. Mazinot stresa līmeni, līdzsvarojas emocionālā noturība. ​

ATSAUKSMES

TRE® APMĀCĪBĀS UZZINĀSI

Atbrīvoties no stresa un spriedzes ir viegli. 

Tev tikai jāzina, KĀ!

1. PIESAKIES

Spied uz pogas "PIESAKOS uz TRE®" un izvēlies sev piemērotāko pirmās online sesijas datumu un laiku (par otrās sesijas laiku vienosimies tiekoties tiešsaistē).

2. TIEKAMIES zoom

Tu apgūsi TRE® caur Zoom atrodoties savā visdrošākajā vietā - mājās.

3. baudi mieru un līdzsvaru

Mazini stresa radītās sekas un iegūsti gan fizisko, gan mentālo atslābumu

Es zinu, kā tikt galā ar stresu sadarbojoties ar ķermeņa dabiskajām spējām

“Es vēlos, lai dalībnieks apmācībās ne tikai skatās un klausās un tad “noliek zināšanas plauktiņā”. Es vēlos, lai katrs iegūst reālus, praktiskus, ikdienā pieejamus un viegli izmantojamus instrumentus, lai mazinātu stresu un izmantotu tos savā labā.”

IZMAKSAS

98% klientu apgalvo, ka tas ir bijis ieguldītās naudas vērts. Daži no tiem
pauda viedokli, ka apmācību laikā iegūtās zināšanas ir tik vērtīgas, ka
būtu gatavi maksāt arī vairāk
228 par abām nodarbībām
  • Pirmās nodarbības ilgums: ~ 2 h
  • Otrās nodarbības ilgums: 1,5 - 2 h

Stresam nav jānosaka Tava dzīve un pašsajūta

Ikviens ir pelnījis dzīvot harmonisku un laimīgu dzīvi

biežāk uzdotie jautājumi

Kā sagatavoties  online TRE® apmācībām?

Mūsu tikšanās notiks virtuālajā vidē – Zoom platformā. Nepieciešams dators (vai telefons, vai planšete) ar kameru un mikrofonu (tā lai es Tevi redzu un dzirdu). Ideālā gadījumā ieteicams mikrofons (derēs austiņas ar mikrofonu). Parūpējaties, ka esat vietā, kur Tevi neviens netraucē (tas ir svarīgi!). Kā arī pārbaudi, ka istabā ir pietiekami daudz vietas, lai var atkāpties no datora tā, lai redz ķermeni gandrīz pilnā augumā, kad nogulies uz grīdas

Cik online sesijas (nodarbības) ir nepieciešamas?

Divas nodarbības ir pietiekoši. Jau pirmajā mūsu kopīgās sesijas laikā apgūsim neirogēno trīci. Tomēr tiksimies vēl otro reizi, lai var nostiprināt neirogēnās trīces praksi un pārrunāsim papildus dažādus aspektus par TRE®. Un tā kā jautājumi visbiežāk rodas darot, tad otrā sesija būs lieliska reize, lai pārrunātu visu to, kas palicis neskaidrs.

Cik garas ir nodarbības?

Nodarbības ir paredzētas ~ 2 stundas. Pirmajā stundā stāstīšu teorētisko daļu, otrā stunda paredzēta praktiskajai daļai. Bet tomēr iesaku ieplānot laiku nedaudz vairāk, jo dažkārt atkarībā no jautājumu daudzuma, nodarbība var ieilgt.  Reizēm gadās arī tehniskas aizķeršanās (ar tehniku reizēm ir kā ar bitēm), kas var nedaudz ietekmēt nodarbības kopējo laiku. 

Kalendārā ir jāizvēlas tikai pirmās sesijas datums, kad notiks otrā tiešsaistes sesija?

Otrā TRE® nodarbība ir ieteicama apmēram pēc 2 nedēļām kopš pirmās TRE® nodarbības. Par otro tikšanās reizi mēs vienosimies mutiski pirmās sesijas noslēgumā.

Vai pēc  TRE® kursa man ir jāturpina apmeklēt grupu nodarbības?

Nē! Līdz ko apgūsiet TRE® metodi, Jūs varēsiet to praktizēt individuāli. Lai izmantotu TRE®, nav nepieciešama pasniedzēja vai kāda cita klātbūtne, nav nepieciešamība apmeklēt grupu nodarbības. TRE® ir paredzēta kā pašpalīdzības metode stresa, spriedzes atbrīvošanai no ķermeņa un nervu sistēmas.

Vai TRE® ir kaut kas ezotērisks?

Nē. TRE® ir anatomiski, fizioloģiski un neiroloģiski izskaidrojama ķermeniska pieredze, kam nav sakara ar garīgumu, šamanismu vai ezotēriku. Šīs metodes radītājs ir amerikānis dr. Davids Berceli (David Berceli), kas to ir radījis nu jau vairāk kā 25 gadus atpakaļ, kad strādāja visdažādākās pasaules valstīs, lai palīdzētu cilvēkiem tikt galā ar krīzes situācijām. Visbiežāk viņš devās uz valstīm, kur ir notikušas dabas katastrofas vai nemieri. Sniedzot palīdzību citiem un arī pats atrodoties apdraudētās situācijās, viņa pieredzes apliecināja, ka trīce, ko piedzīvojam stresa un liela sasprindzinājuma situācijās, maldīgi tiek uzskatīta, kā negatīva ķermeņa izpausme (šī asociācija radusies, jo mēs to piedzīvojam nepatīkamos brīžos). Patiesībā ķermeņa drebēšana jeb trīcēšana (neirogēnā trīce) ir raksturīga visiem zīdītājiem un ir veids, kā ķermenis atbrīvojas no augsta līmeņa spriedzes, savilktiem muskuļiem (kas aktivizējušies aizsargāties) un līdzsvaro sakairināto nervu sistēmu. Dr.D.Berceli daudzu gadu un novērojumu rezultātā izstrādāja metodi, kā apzināti izsaukt neirogēno trīci radot TRE®.

Vai nebūs tā, ka izsaucot neirogēno trīci, es nevarēšu to vairs apturēt?

Nē! Jūs pilnībā spējat kontrolēt izsaukto trīci – gan to apturēt, kad vien vēlies, gan atsākt, gan arī regulēt tās intensitāti. Ir tikai jāzina pamatnosacījumi, kā to panākt un par to mēs pārrunāsim apmācībās. Tas ir pavisam vienkārši, jo kontrole vienmēr paliek katra paša pārziņā!

Vai pēc apmācībām es varēšu veikt TRE® patstāvīgi? 

Jā! TRE® metode ir paredzēta kā pašpalīdzības metode, ko var veikt katrs pats, kad vien tas ir nepieciešams. Tā ir prasme, ko apgūsiet visam mūžam.

Cik daudz laika aizņemt TRE prakse ikdienā, kad būšu to apguvis (-usi)?

Neirogēnās trīces jeb TRE® prakse ikdienā aizņem 10-15 minūtes. Pēc teorijas iesaka, ka to nepieciešams praktizēt ne retāk kā 2x nedēļā. Tomēr sākuma posmā tas aizņems ilgāku laiku – kā jau ar visu, ko jaunu apgūstam.