fbpx

Lai apgūtu TRE® jeb neirogēno trīci, Tev nepieciešamas vien internets un dators ar kameru. Piesakies individuālai TRE® sesijai, kas notiks caur datora ekrānu. Atšķirībā no grupas apmācībām, visa mana uzmanība būs veltīta tikai Tev!  

 

Dāvanu kartes derīguma termiņš: 6 mēneši

Iegādājoties dāvanu karti, lūdzu, ņemt vērā, ka to varēs saņemt iepriekš vienojoties par satikšanās vietu vai sarunājot, kur to nogādāt. Līdz ar to tas var aizņemt pāris dienas. Ir iespēja saņemt dāvanu karti arī elektroniska maketa veidā.

EUR 148.00

Aptuveni puse darbinieku Eiropā uzskata, ka stress ir bieži sastopama parādība darba vietā, turklāt stress ir cēlonis aptuveni 50 % no kavētajām darba dienām. Bieži trūkst pareizas izpratnes par stresu, vai arī tas tiek uzskatīts par kaut ko apkaunojošu. Tomēr, ja stresu uztver kā visas organizācijas problēmu, nevis atsevišķa darbinieka trūkumu, tad tos var pārvaldīt tikpat labi kā citus veselības aizsardzības un drošības riskus darba vietā.

Apmācības, kurās Jūsu uzņēmuma kolektīvs vairos izpratni par to, kādu ietekmi stress atstāj uz ķermenim vairojot motivāciju, lai piestrādātu tā mazināšanā.  Atšķirībā no daudzām citām darbinieku apmācībām, šīs būs ļoti praktiskas. Būs gan teorija, gan praktiskā daļa, kuras laikā apgūsim ķermeņa dabisko mehānismu – neirogēno trīci. Dalībnieki apgūs ne vien pieminēto neirogēno trīci, bet arī uzzinās par elpošanas būtisko nozīmi stresa mazināšanā. Plus papildus būs kā minimums 20 efektīvi un vērtīgi padomi, kā mazināt stresu. Atliks vien katram pašam to pielietot!