fbpx
UZMANĪBU

Sakarā ar ārkārtas situāciju, lai ierobežotu vīrusa izplatību, visas klātienes nodarbības šobrīd ir atceltas. Tāpēc PIETEIKŠANĀS UZ “TRE” APMĀCĪBĀM ŠOBRĪD IR IEPAUZĒTA!

TRE® 3 nodarbību kursS 04.2020.

  1. 1.nodarbība: 08.04., 17:30-21:00
  2. 2.nodarbība: 15.04., 17:30-20:00
  3. 3.nodarbība: 22.04., 17:30-20:00 

Adrese: Miera ielā 15, Rīga

TRE® metodes apgūšana tiekoties 3 vakara nodarbībās. Apmācības, kurās uzzināsi par to, kādu ietekmi stress atstāj uz ķermeni un apgūsi praktiski, kā to efektīvi mazināt ar ķermenim dabisku veidu – ar neirogēno trīci.

Brīvas vietas: 8

INTENSĪVĀS TRE® APMĀCĪBAS 18.04.2020.

18.04.2020., no 10:00 līdz 17:30

Adrese: Rīgā, Elizabetes ielā 21, viesnīcā “Monika”

TRE® metodes apgūšana vienas dienas (sestdienas) laikā. Apmācības, kurās uzzināsi par to, kādu ietekmi stress atstāj uz ķermeni un apgūsi, kā praktiski un efektīvi mazināt – ar neirogēno trīci.

Brīvas vietas: 8

Dāvanu kartes derīguma termiņš: 6 mēneši

Iegādājoties dāvanu karti, lūdzu, ņemt vērā, ka to varēs saņemt iepriekš vienojoties par satikšanās vietu vai sarunājot, kur to nogādāt. Līdz ar to tas var aizņemt pāris dienas. Ir iespēja saņemt dāvanu karti arī elektroniska maketa veidā.

EUR 120.00

Aptuveni puse Eiropas darbinieku uzskata, ka stress ir bieži sastopama parādība darba vietā, turklāt stress ir cēlonis aptuveni 50 % no kavētajām darba dienām. Bieži trūkst pareizas izpratnes par stresu, vai arī tas tiek uzskatīts par kaut ko apkaunojošu. Tomēr, ja stresu uztver kā visas organizācijas problēmu, nevis atsevišķa darbinieka trūkumu, tad tos var pārvaldīt tikpat labi kā citus veselības aizsardzības un drošības riskus darba vietā.

 

Apmācības, kurās Jūsu uzņēmuma kolektīvs vairos izpratni par to, kādu ietekmi stress atstāj uz ķermenim vairojot motivāciju, lai piestrādātu tā mazināšanā.  Atšķirībā no daudzām citām darbinieku apmācībām, šīs būs ļoti praktiskas. Būs gan teorija, gan praktiskā daļa, kuras laikā apgūsim ķermeņa dabisko mehānismu – neirogēno trīci. Dalībnieki apgūs ne vien pieminēto neirogēno trīci, bet arī uzzinās par elpošanas būtisko nozīmi stresa mazināšanā. Plus papildus būs kā minimums 20 efektīvi un vērtīgi padomi, kā mazināt stresu. Atliks vien katram pašam to pielietot!