fbpx

TRE® APMĀCĪBAS grupā (klātienē)

2 nodarbību kurss: 03.06. un 17.06., pl.18:15

 

BRĪVU VIETU NAV!

2 nodarbību kurss: 13.06. un 27.06., pl.18:00

 

BRĪVAS VIETAS: 10

Lai apgūtu TRE® jeb neirogēno trīci, Tev nepieciešamas vien internets un dators ar kameru. Piesakies individuālai TRE® sesijai, kas notiks caur datora ekrānu. Atšķirībā no grupas apmācībām, visa mana uzmanība būs veltīta tikai Tev!  

 

P.S. Par individuālajām apmācībām KLĀTIENĒ, lūdzu, pieteikties rakstot ziņu uz: kristine@jogaselpa.lv

Aptuveni puse darbinieku Eiropā uzskata, ka stress ir bieži sastopama parādība darba vietā, turklāt stress ir cēlonis aptuveni 50 % no kavētajām darba dienām. Bieži trūkst pareizas izpratnes par stresu, vai arī tas tiek uzskatīts par kaut ko apkaunojošu. Tomēr, ja stresu uztver kā visas organizācijas problēmu, nevis atsevišķa darbinieka trūkumu, tad tos var pārvaldīt tikpat labi kā citus veselības aizsardzības un drošības riskus darba vietā.

Apmācības, kurās Jūsu uzņēmuma kolektīvs vairos izpratni par to, kādu ietekmi stress atstāj uz ķermenim vairojot motivāciju, lai piestrādātu tā mazināšanā.  Atšķirībā no daudzām citām darbinieku apmācībām, šīs būs ļoti praktiskas. Būs gan teorija, gan praktiskā daļa, kuras laikā apgūsim ķermeņa dabisko mehānismu – neirogēno trīci. Dalībnieki apgūs ne vien pieminēto neirogēno trīci, bet arī uzzinās par elpošanas būtisko nozīmi stresa mazināšanā. Plus papildus būs kā minimums 20 efektīvi un vērtīgi padomi, kā mazināt stresu. Atliks vien katram pašam to pielietot!