fbpx

TAVA ONLINE STUDIJA
RELAKSĀCIJAI UN MIERAM

RELAKSĀCIJAS METODES ELPOŠANAS TEHNIKAS YIN JOGAS NODARBĪBAS

ATSLĀBINI ĶERMENI

NOMIERINI PRĀTU

SAJŪTI MIERU

VISS TIKAI TAM, LAI ATSLĀBINĀTOS UN RELAKSĒTOS

Šīs online studijas mērķis ir vairot mieru, atslābināšanos un līdzsvaru. Tāpēc visas nodarbības ir mērķētas uz nervu sistēmas līdzsvarošanu, atslābināšanos un relaksāciju. Tas iedarbojas nomierinoši uz nervu sistēmu, samazina stresu, spriedzi un uzlabo gan mentālo, gan fizisko labsajūtu.

VESEĻOŠANĀS UN ATJAUNOŠANĀS NOTIEK TIKAI TAD, KAD TU ATPŪTIES

Vidusmēra domāšana saka tā: lai vairāk padarītu, ir jāstrādā vairāk stundu. Lai sasniegtu vairāk, ir jādara vairāk. Mēs esam ieprogrammēti domāt, ka tad, kad neko nedarām un “neražojam”, mēs izniekojam savu laiku un pat reizēm jūtamies vainīgi. Taču pamatīgi pētījumi apliecina, ka šāda pieeja ir pilnīgi kļūdaina. Tas nav ilgtspējīgi un noved pie pārslodzes, spēka izsīkuma, stresa, izdegšanas un veselības problēmām. Arī sirdij pirms nākamās saraušanās ir atpūtas pauze. Ir savstarpēji jāmaina intensīvas jaudas brīži ar jēgpilnas spēka atgūšanas brīžiem. Lai uzpildītos, atslābinātos, atgūtu spēkus. Izaugsme un ķermeņa atjaunošanās, veseļošanās procesi notiek atpūtas fāzē (parasimpātiskās nervu sistēmas dominances laikā).  

KAS IR IEKĻAUTS

RELAKSĀCIJAS METODES

Metodes, kas palīdzēs Tev ātri nomierināties pirms satraucošiem notikumiem vai atslābināties pēc aktīvas darba dienas. Mazas mini pauzes, kas var aizvietot pat miega trūkumu un radīt sajūtu, ka esi mazā mini atvaļinājumā.

ELPOŠANAS VINGRINĀJUMI

Elpošana ir pats efektīvākais veids, kā ietekmēt savu nervu sistēmu, lai kontrolētu nepatīkamas emocijas, mazinātu spriedzi un satraukumu. Turklāt, dziļa diafragmāla elpošana ir Tavas veselības pamatu pamats.

YIN JOGAS NODARBĪBAS

YIN jogas nodarbības ir ļoti, ļoti atslābinošas, relaksējošas un nervu sistēmu nomierinošas. Vienlaicīgi izstiepj muskuļus, saistaudus, locītavas un saites, kas ir ap locītavām un uzlabo to elastību un veselību. Nav nepieciešamas priekšzināšanas jogā!

Miofasciālā relaksācija

Tā ir pašmašāža ar bumbiņām (der arī tenisa bumbiņas), kas tiek uzskatīta pat par efektīvāku nekā masiera īkšķīši. Miofasciālā relaksācija samazina savilktus muskuļus, ļauj izmasēt trigera punktus, to radītās sāpes, uzlabo muskuļu spēku, elastību un veselību.

HATHA JOGA

Vieglas, maigas un vidējas intensitātes klasiskās Hatha jogas nodarbības. Hatha joga palīdz gan izstiept, gan stiprināt un tonizēt ķermeni. Atsevišķi izstrādātas nodarbības arī iesācējiem.

MANS VIRTUĀLS ATBALSTS

Dalībniekiem pieejama slēgta Facebook grupa (pievienoties tai nav obligāti), kurā saņemsi atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem, atgādinājumus par jaunām publicētām nodarbībām un motivāciju izmantot to par ko samaksāji.

NĒ, ŠĪ NAV KĀRTĒJĀ ONLINE JOGAS STUDIJA

Atšķirībā no citām online jogas studijām, šajā ir lielākais uzsvars tieši uz dziļas relaksācijas un atslābināšanās praksēm, tehnikām un metodēm. Šīs studijas mērķis ir paredzēts, lai Tu varētu palīdzēt nonākt dziedinošajā parsimpātiskās nervu sistēmas darbības plūsmā. Online relaksācijas studijas mērķis ir vairot mieru, atslābināšanos un līdzsvaru. Tāpēc visas nodarbības ir mērķētas uz nervu sistēmas līdzsvarošanu, atslābināšanos un relaksāciju. Tas iedarbojas nomierinoši uz nervu sistēmu, samazina stresu, spriedzi un uzlabo gan mentālo, gan fizisko labsajūtu. Lai arī ir pieejamas aktīvākas Hatha jogas nodabrības, arī tām ir mērķis palīdzēt mazināt spriedzi un Tu jau zini, ka fiziska slodze ir mentālās veselības pamats.

IESKATIES ONLINE STUDIJAS SATURĀ

NEIZNIEKO SAVU DZĪVI PAVADOT TO NEAPMIERINĀTĪBĀ UN STRESĀ 

Pasaules veselības organizācija ir paziņojusi: “Stress ir 21.gadsimta epidēmija” un mediķi apgalvo, ka 75-90% pacientu sūdzības par veselību ir saistītas ar pārāk ilgstošu stresu!  

Lai mazinātu stresu, līdzsvarotu nervu sistēmu un “atpūtinātu” smadzenes ir nepieciešams atslābināties un relaksēties krietni biežāk nekā jebkad agrāk. Izmantojot elpošanas un relaksācijas metodes, kā arī atslābinošo YIN jogas praksi, Tu mazināsi stresa radītās sekas, uzlabosies miega kvalitāte, pašsajūta un imunitāte.

 1. Ikviens ir pelnījis dzīvot harmonisku dzīvi ar lielisku veselību! 

ATSAUKSMES NO DALĪBNIEKIEM

MAZĀK STRESA = STIPRĀKA VESELĪBA = VAIRĀK PRIEKA

TEV NEPIECIEŠAMAIS ATSLĀBUMS IR VIENMĒR TAVĀ KABATĀ

Pieslēdzies no sava telefona, planšetes vai datora. Jogo un relaksējies mājās vai jebkurā sev ērtā vietā. Un tieši tajā laikā, kad Tev tam ir laiks un iespējas.  Īsās prakses (īpaši relaksācija prakses) vari veikt pat pusdienu pārtraukumā vai jebkurā momentā, kad jūties fiziski vai mentāli saspringti! 

Izbaudi nodarbības jebkurā sev ērtā laikā un vietā!

TEV IZDOSIES ARĪ BEZ IEPRIEKŠĒJAS PIEREDZES 

ARĪ SOCIĀLIE TĪKLI RADA PAPILDUS STRESU

Atšķirībā no daudzām citām online nodarbībām, visi šīs online studijas nodarbību video ir pieejami šajā mājas lapā ar kvalitatīvu video un audio. Kad reģistrēsies nodarbībām, tiks izveidots Tavs profils un varēsi piekļūt nodarbību ierakstiem no šīs mājas lapas.

Online nodarbības ir pārceltas no slēgtās Facebook grupas, lai sociālo tīklu paziņojumi Tevi netraucēs brīžos, kad velti laiku atpūtai un relaksējies. Būt vienmēr pieejamam rada sajūtu, ka vienmēr esi “ON” režīmā, kas rada papildus slodzi nervu sistēmai, jo smadzenes nespēj pietiekami efektīvi atslābināties. 

TAVA FIZISKĀ UN MENTĀLĀ VESELĪBA IR ATKARĪGA NO ŠODIENAS IZVĒLĒM

Piebremzē. 

Ievelc elpu.

Neatliec rūpes par sevi!

Neattaisnojies, ka nav laika, ir slinkums…gan jau iztikšu!

Atliekot rūpes par sevi un savu labsajūtu, tas ir īsākais ceļš uz fiziskām un mentālām saslimšanām.

Parūpējies par savu ķermeni šodien! Citādi ķermenis parūpējies par atpūtu Tavā vietā (un visbiežāk visnepiemērotākajā brīdī!).

Parūpējies par savu ķermeni un tas parūpēsies par Tevi! 

 1. Vai Tavas šodienas izvēles Tevi ved pie tā cilvēka, kāds vēlies būt pēc mēneša, pusgada, gada?  

APSTĀDINI IKDIENAS STEIGU UN SMELIES ENERĢIJU JAUNIEM SASNIEGUMIEM

KĀPĒC IZVĒLĒTIES ONLINE? 

Un tagad uz brīdi iztēlojies ideālu jogas studiju! Uz, kuru nav jābrauc nīkstot sastrēgumā, nav jāceļas agrāk, lai paspētu uz nodarbību. Vari veikt tieši to nodarbību, kuru izvēlies Tu. Savu iecienīto nodarbību vari atkārtot vairākas reizes. Nav jārisina loģistikas jautājumi, kurš pieskatīs bērnus, jo tie var jogot līdzās. Uzreiz pēc nodarbības Tev nav jāgaida rindā uz dušu un nav jādala to ar kādu citu. Savu tēju vari dzert no savas mīļākās tējas krūzes. Jogas studija, kura dosies Tev līdzi uz saulaino Spāniju un miglaino Islandi. Studija, kur Tev nav jāraizējas, par to, ka Tev nav jaunākais jogas tērps, vai labākais paklājiņš. Vari jogot izstaipītajās treniņbiksēs vai pidžamā. Un reizēm pat neizkāpjot no gultas. 

Online RELAKSĀCIJAS STUDIJA ir tieši tāda. 

ATSAUKSMES NO DALĪBNIEKIEM

3 SOĻI, LAI SĀKTU JAU TAGAD

1.SOLIS

Reģistrējies online studijā

2.SOLIS

Apmaksā izvēlēto abonementu

3.SOLIS

Pieslēdzies jebkurā sev ērtā laikā un relaksējies

DALĪBAS MAKSA

Maksā par vienu mēnesi, pusgadu vai uzreiz par visu gadu iegūstot visizdevīgāko cenu! 

SVARĪGI! Abonements pagarinās automātiski līdz tā atcelšanai. Automātiskais maksājums notiks katru mēnesi / pusgadu/ gadu atkarībā no izvēlētā plāna līdz brīdim, kad to atcelsi!  Atcelt vari jebkurā brīdī!

gada

abonements
19
00
mēnesī
/ APMAKSĀJOT PAR 12 MĒNEŠIEM UZREIZ MAKSĀJOT € 228.00 /
 • YIN JOGA
 • HATHA JOGA
 • RELAKSĀCIJAS METODES
 • MIOFASCIĀLĀ RELAKSĀCIJA
 • DALĪBA 2,5 MĒNEŠUS PAR BRĪVU
2,5 mēneši par brīvu

6 menešu

abonements
22
00
mēnesī
/ APMAKSĀJOT PAR 6 MĒNEŠIEM UZREIZ MAKSĀJOT € 132.00 /
 • YIN JOGA
 • HATHA JOGA
 • RELAKSĀCIJAS METODES
 • MIOFASCIĀLĀ RELAKSĀCIJA
 • DALĪBA 1 MĒNESI PAR BRĪVU
1 mēnesis par brīvu

1 mēneša

abonements
24
00
mēnesī
 • Yin joga
 • HATHA JOGA
 • Relaksācijas metodes
 • MIOFASCIĀLĀ RELAKSĀCIJA

IZVĒLIES SEV PIEMĒROTĀKO ABONEMENTU ↓

Select Your Payment Cycle
Select Your Payment Cycle
Select Your Payment Cycle
LŪDZU, AIZPILDI REĢISTRĀCIJAS FORMU
*
*
*
*
  Strength: Very Weak
  *
  *
  *
  How you want to pay?
  Ievadīt kupona kodu
  Tavs izvēlētais abonements:
  Summa apmaksai:

  Uzspiežot uz pogas "APMAKSĀT" saprotu un piekrītu, ka turpmāk maksājums tiks veikts automātiski saskaņā ar izvēlēto periodu: ik mēnesi (vai reizi 6 mēnešos vai attiecīgi reizi gadā). Atcelt pavisam viegli var jebkurā brīdī.

  BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

  Nē, piekļūt visiem video un izpildīt nodarbības varēsi pieslēdzoties šai mājas lapai. Reģistrējoties tiks izveidots konts, lai vari pieslēgties jebkurā sev ērtā brīdī. Tevi netraucēs sociālo tīklu paziņojumi brīdī, kad atpūties un relaksējies.

  Jā! Tu kļūsi par reģistrētu šīs mājas lapas lietotāju un varēsi ielogoties online studijā jebkurā sev ērtā laikā, kad vien Tev tam ir laika un vēlēšanās. Ielogojies un izvēlies jebkuru nodarbību pēc sava noskaņojuma.

  Jā! YIN joga ir ļoti demokrātiska jogas prakse un iepriekšēja pieredze nav nepieciešama. Turklāt, pat tad, ja ir kāda jogas pieredze, tā faktiski neko nedod, jo YIN jogas stils ir atšķirīgs no jebkura cita jogas stila. Visas pozas ir izpildāmas sēžot uz grīdas vai guļus pozīcijā un neprasa pielietot spēku. Tu varēsi piekļūt īsam ievadam, kas sniegs izpratni par to, kas jāņem vērā. 

  Un relaksācijas, atslābināšanās vai elpošanas tehnikām nav nepieciešama iepriekšēja pieredze. Atliek vien darīt līdzi to, kas tiek rādīts video.

  Uz šo brīdi online studijā ir publicētas teju 80 video nodarbības: elpošanas tehnikas, relaksācijas metodes un YIN jogas nodarbības. Jauni video tiek regulāri pievienoti un līdz ar to online studijas nodarbību arhīvs regulāri pieaug. 

  Iegādājoties abonementu kādā klātienes jogas studijā vai sporta klubā, arī tad Tu neesi drošs, ka Tev tas der. Kamēr nepamēģināsi, neuzzināsi. Tomēr, nelielu ieskatu vari gūt manā YouTube kanālā, kur atradīsi dažas relaksācijas un elpošanas tehnikas. Ja vēlies izmēģināt YIN jogas maģisko iedarbību, tad vari piekļūt vienai nodarbībai šeit

  Tu varēsi to izdarīt sazinoties ar mani, rakstot ne vēlāk kā 3 dienas pirms abonementa termiņa beigām uz e-pastu: kristine@jogaselpa. Tik vienkārši! Nekādu papildus jautājumu no manas puses vai mudināšanas tomēr pārdomāt.