fbpx

TAVA ONLINE STUDJA
RELAKSĀCIJAI UN MIERAM

RELAKSĀCIJAS METODES ELPOŠANAS TEHNIKAS YIN JOGAS NODARBĪBAS

ATSLĀBINI ĶERMENI

NOMIERINI PRĀTU

SAJŪTI MIERU

VISS TIKAI TAM, LAI ATSLĀBINĀTOS UN RELAKSĒTOS

Šīs online studijas mērķis ir vairot mieru, atslābināšanos un līdzsvaru. Tāpēc visas nodarbības ir mērķētas uz nervu sistēmas līdzsvarošanu, atslābināšanos un relaksāciju. Tas iedarbojas nomierinoši uz nervu sistēmu, samazina stresu, spriedzi un uzlabo gan mentālo, gan fizisko labsajūtu.

VESEĻOŠANĀS UN ATJAUNOŠANĀS NOTIEK TIKAI TAD, KAD TU ATPŪTIES

Vidusmēra domāšana saka tā: lai vairāk padarītu, ir jāstrādā vairāk stundu. Lai sasniegtu vairāk, ir jādara vairāk. Mēs esam ieprogrammēti domāt, ka tad, kad neko nedarām un “neražojam”, mēs izniekojam savu laiku un pat reizēm jūtamies vainīgi. Taču pamatīgi pētījumi apliecina, ka šāda pieeja ir pilnīgi kļūdaina. Tas nav ilgtspējīgi un noved pie pārslodzes, spēka izsīkuma, stresa, izdegšanas un veselības problēmām. Arī sirdij pirms nākamās saraušanās ir atpūtas pauze. Ir savstarpēji jāmaina intensīvas jaudas brīži ar jēgpilnas spēka atgūšanas brīžiem. Lai uzpildītos, atslābinātos, atgūtu spēkus. Izaugsme un ķermeņa atjaunošanās, veseļošanās procesi notiek atpūtas fāzē (parasimpātiskās nervu sistēmas dominances laikā).  

KAS IR IEKĻAUTS

RELAKSĀCIJAS METODES

Metodes, kas palīdzēs Tev ātri nomierināties pirms satraucošiem notikumiem vai atslābināties pēc aktīvas darba dienas. Mazas mini pauzes, kas var aizvietot pat miega trūkumu un radīt sajūtu, ka esi mazā mini atvaļinājumā.

ELPOŠANAS VINGRINĀJUMI

Elpošana ir pats efektīvākais veids, kā ietekmēt savu nervu sistēmu, lai kontrolētu nepatīkamas emocijas, mazinātu spriedzi un satraukumu. Turklāt, dziļa diafragmāla elpošana ir Tavas veselības pamatu pamats.

YIN JOGAS NODARBĪBAS

YIN jogas nodarbības ir relaksējošas un nervu sistēmu nomierinošas. Vienlaicīgi izstiepj muskuļus, saistaudus, locītavas un saites, kas ir ap locītavām un uzlabo to elastību un veselību.

Miofasciālā relaksācija

Tā ir pašmašāža ar bumbiņām (der arī tenisa bumbiņas), kas tiek uzskatīta pat par efektīvāku nekā masiera īkšķīši. Miofasciālā relaksācija samazina savilktus muskuļus, ļauj izmasēt trigera punktus, to radītās sāpes, uzlabo muskuļu spēku, elastību un veselību.

IEVADS YIN JOGĀ un miofasciālajā relaksācijā

Tiem, kas nav pazīstami ar YIN jogu un miofasciālo relaksāciju ir pieejams īss un koncentrēts apkopojums, kurā ir izskaidrots būtiskākais, kas jāzina un jāņem vērā veicot attiecīgās nodarbības. Tas nav sarežģīti un iespējams pilnīgi ikvienam neatkarīgi no vecuma, dzimuma vai izmēriem.

MANS VIRTUĀLS ATBALSTS

Dalībniekiem būs pieejama slēgta Facebook grupa (pievienoties tai nav obligāti), kurā saņemsi atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem, atgādinājumus par jaunām publicētām nodarbībām un motivāciju izmantot to par ko samaksāji.

IESKATIES ONLINE STUDIJAS SATURĀ

NEIZNIEKO SAVU DZĪVI PAVADOT TO NEAPMIERINĀTĪBĀ UN STRESĀ 

Pasaules veselības organizācija ir paziņojusi: “Stress ir 21.gadsimta epidēmija” un mediķi apgalvo, ka 75-90% pacientu sūdzības par veselību ir saistītas ar pārāk ilgstošu stresu!  

Lai mazinātu stresu, līdzsvarotu nervu sistēmu un “atpūtinātu” smadzenes ir nepieciešams atslābināties un relaksēties krietni biežāk nekā jebkad agrāk. Izmantojot elpošanas un relaksācijas metodes, kā arī atslābinošo YIN jogas praksi, Tu mazināsi stresa radītās sekas, uzlabosies miega kvalitāte, pašsajūta un imunitāte.

 1. Ikviens ir pelnījis dzīvot harmonisku dzīvi ar lielisku veselību! 

ATSAUKSMES NO DALĪBNIEKIEM

MAZĀK STRESA = STIPRĀKA VESELĪBA = VAIRĀK PRIEKA

PIEKĻŪSTI NODARBĪBĀM JEBKURĀ SEV ĒRTĀ LAIKĀ

TEV IZDOSIES ARĪ BEZ IEPRIEKŠĒJAS PIEREDZES 

ARĪ SOCIĀLIE TĪKLI RADA PAPILDUS STRESU

Atšķirībā no daudzām citām online nodarbībām, visi šīs online studijas nodarbību video ir pieejami šajā mājas lapā. Kad reģistrēsies nodarbībām, tiks izveidots Tavs profils un varēsi piekļūt nodarbību ierakstiem no šīs mājas lapas.

Online nodarbības ir pārceltas no slēgtās Facebook grupas, lai sociālo tīklu paziņojumi Tevi netraucēs brīžos, kad velti laiku atpūtai un relaksējies. Būt vienmēr pieejamam rada sajūtu, ka vienmēr esi “ON” režīmā, kas rada papildus slodzi nervu sistēmai, jo smadzenes nespēj pietiekami efektīvi atslābināties. 

APSTĀDINI IKDIENAS STEIGU UN SMELIES ENERĢIJU JAUNIEM SASNIEGUMIEM

ATSAUKSMES NO DALĪBNIEKIEM

3 SOĻI, LAI SĀKTU JAU TAGAD

1.SOLIS

Reģistrējies online studijā

2.SOLIS

Apmaksā izvēlēto abonementu

3.SOLIS

Pieslēdzies jebkurā sev ērtā laikā un relaksējies

DALĪBAS MAKSA

Maksā par vienu mēnesi vai par visu gadu! 

Maksājot par gadu, Tu saņem 4 mēnešu dalību par brīvu un līdz ar to ietaupi 79 € + saņem papildus bonusus dāvanā: 4 klātienes nodarbības par brīvu. 

Abonements nav jāatjauno, tas pagarinās automātiski. Atcelt vari jebkurā brīdī!

gada

abonements
12
42
mēnesī
/ kopējā summa apmaksai € 149.00 /
 • YIN JOGA
 • HATHA JOGA
 • RELAKSĀCIJAS METODES
 • MIOFASCIĀLĀ RELAKSĀCIJA
 • DALĪBA 4 MĒNEŠUS PAR BRĪVU
 • IETAUPI 79.00 EUR
4 mēneši par brīvu

1 mēneša

abonements
19
00
mēnesī
 • Yin joga
 • HATHA JOGA
 • Relaksācijas metodes
 • MIOFASCIĀLĀ RELAKSĀCIJA

IZVĒLIES SEV PIEMĒROTĀKO ABONEMENTU ↓

Select Your Payment Cycle
Select Your Payment Cycle
LŪDZU, AIZPILDI REĢISTRĀCIJAS FORMU
*
Vārds
Obligātais lauks
Please enter valid data.
This first name is invalid. Please enter a valid first name.
*
Uzvārds
Obligātais lauks
Please enter valid data.
This last name is invalid. Please enter a valid last name.
*
E-pasts
Obligātais lauks
Please entLūdzu, ievadīt derīgu e-pasta adresi
Please entLūdzu, ievadīt derīgu e-pasta adresi
Šis e-pasts jau ir reģistrēts, lūdzu, norādi citu e-pastu
*
Tavs personas kods (vai tā pirmā daļa)
Obligātais lauks
Please enter valid data.
(nepieciešams rēķina izrakstīšanai)
*
Parole
Obligātais lauks
Please enter valid data.
Lūdzu, ievadi vismaz 6 zīmes
  Strength: Very Weak
  *
  Apstiprināt paroli
  Obligātais lauks
  Paroles nesakrīt
  Paroles nesakrīt
  *
  Piekrītu personas datu izmantošanai turpmākai saziņai ar mani
  Obligātais lauks
  Please enter valid data.
  *
  Esmu iepazinies un piekrītu pakalpojuma sniegšanas noteikumiem.
  Obligātais lauks
  Please enter valid data.
  How you want to pay?
  Ievadīt kupona kodu
  Lūdzu, ievadīt kupona kodu
  Kupona kods nav derīgs
  Kupona kods nav derīgs izvēlētajam abonementam
  Kupona kodam beidzies termiņš
  Pielietot
  MAKSĀJUMA APKOPOJUMS:

  Tavs izvēlētais abonements:
  Kupona atlaide:
  Šodien apmaksājamā summa:

  Uzspiežot uz pogas “APMAKSĀT” saprotu un piekrītu, ka maksājums turpmāk tiks veikts automātiski saskaņā ar izvēlēto periodu: ik mēnesi vai reizi gadā (atcelt var jebkurā brīdī).
  APMAKSĀT

  BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

  Nē, piekļūt visiem video un izpildīt nodarbības varēsi pieslēdzoties šai mājas lapai. Reģistrējoties tiks izveidots konts, lai vari pieslēgties jebkurā sev ērtā brīdī. Tevi netraucēs sociālo tīklu paziņojumi brīdī, kad atpūties un relaksējies.

  Jā! Tu kļūsi par reģistrētu šīs mājas lapas lietotāju un varēsi ielogoties online studijā jebkurā sev ērtā laikā, kad vien Tev tam ir laika un vēlēšanās. Ielogojies un izvēlies jebkuru nodarbību pēc sava noskaņojuma.

  Jā! YIN joga ir ļoti demokrātiska jogas prakse un iepriekšēja pieredze nav nepieciešama. Turklāt, pat tad, ja ir kāda jogas pieredze, tā faktiski neko nedod, jo YIN jogas stils ir atšķirīgs no jebkura cita jogas stila. Visas pozas ir izpildāmas sēžot uz grīdas vai guļus pozīcijā un neprasa pielietot spēku. Tu varēsi piekļūt īsam ievadam, kas sniegs izpratni par to, kas jāņem vērā. 

  Un relaksācijas, atslābināšanās vai elpošanas tehnikām nav nepieciešama iepriekšēja pieredze. Atliek vien darīt līdzi to, kas tiek rādīts video.

  Uz šo brīdi online studijā ir publicētas teju 50 video nodarbības: elpošanas tehnikas, relaksācijas metodes un YIN jogas nodarbības. Jauni video tiek regulāri pievienoti un līdz ar to online studijas nodarbību arhīvs regulāri pieaug. 

  Iegādājoties abonementu kādā klātienes jogas studijā vai sporta klubā, arī tad Tu neesi drošs, ka Tev tas der. Kamēr nepamēģināsi, neuzzināsi. Tomēr, nelielu ieskatu vari gūt manā YouTube kanālā, kur atradīsi dažas relaksācijas un elpošanas tehnikas. Ja vēlies izmēģināt YIN jogas maģisko iedarbību, tad vari piekļūt vienai nodarbībai šeit

  Tu varēsi to izdarīt sazinoties ar mani, rakstot ne vēlāk kā 3 dienas pirms abonementa termiņa beigām uz e-pastu: kristine@jogaselpa. Tik vienkārši! Nekādu papildus jautājumu no manas puses vai mudināšanas tomēr pārdomāt.