fbpx

STRESA PĀRVALDĪBA KOMANDAI

Un ja nu Tu netiec galā ar stresu, jo izmanto nepareizās metodes?

Paanalizē nedaudz situāciju – precīzāk tieši sevi, kas ar Tevi notiek, kad piedzīvo stresu? Es minēšu: Tev sitās sirds, svīst plaukstas, saspringst muskuļi, kamols kaklā, griež vēderu, elpa kļūst sekla vai pat to aizturi…saraksts ir garš! 

Tas parāda, ka stress ir FIZIOLOĢISKA (ķermeniska) reakcija! 

Bet parasti Tu to centies mainīt vai risināt ar psiholoģiskām un KOGNITĪVĀM metodēm – mainīt domāšanu, attieksmi, nomierināt sevi… Tas parasti strādā īslaicīgi vai nemaz, jo Tu izmanto nepareizo pieeju.

JOŅOJOŠU PRĀTU APSTĀDINĀT AR PRĀTU IR TEJU NEIESPĒJAMI! 

Risinājums ir gaužām vienkāršs – izmanto ķermeņa dabiskās spējas stresa mazināšanai! Stresa menedžēšana balstās uz fizioloģijas menedžēšanu!

Lai vienotos par apmācībām jūsu kolektīvā, lūdzu sazināties e-pastā

ķermeņa inteliģence stresa mazināšanā

jeb kā izmantot ķermeņa dabiskās spējas, lai iegūtu lielāku līdzsvaru un mieru! Lekcija par tehnikām un metodēm, praktiskiem ieteikumiem, kā mazināt stresa radītās sekas ikdienā

ELPO gudrāk

Pareizas elpošanas pamati un elpošanas veidi veselībai un stresa mazināšanai

ATSAUKSMES

Tu noteikti jau izmēģināji psihoterapiju, izmēģināji sportu, meditācijas, lasīji pašpalīdzības grāmatas, meditāciju un daudz ko citu, bet risinājums tomēr Tevi neapmierina. Ja nekas no tā nav palīdzējis, ir laiks izmēģināt ko citu. Risinājums patiesībā ir jau iekodēts Tava ķermeņa primitīvajos refleksos.  

Tā kā uzlikto sabiedrības normu dēļ, Tu iemācījies ikdienā stresu “norīt” un neizpaust! Tādējādi Tu neļauj tam izreaģēt un tas uzkrājas bez izlādēšanās iespējām. Stress, ilgstoši neizreaģēts, sāk izdedzināt Tevi! Tas rada pārstimulētu nervu sistēmu, kas ir konstantā spriedzes un trauksmes stāvoklī pat tad, ja objektīvi esi mierā. 

Risinājums ir gaužām vienkāršs – izmanto ķermeņa dabiskās spējas stresa mazināšanai!

Lai vienotos par apmācībām jūsu kolektīvā, lūdzu sazināties e-pastā

SAZINIES

Tel.: 29423235
e-pasts: kristine@jogaselpa.lv