fbpx

TEHNIKA ĀTRAM RESTARTAM UN NERVU SISTĒMAS NOMIERINĀŠANAI

Darbs, e-pastu sūtīšana, braukšana pie stūres, bērni, rīvēšanās ar dzīvesbiedru, izteikti intensīva fiziskās slodze, raizes par gaidāmajiem rēķiniem, sociālo tīklu un telefona paziņojumu “ņirbēšana” — tas viss Tevi iemet “cīņas vai bēgšanas” režīmā jeb simpatiskās nervu sistēmas stāvoklī. Mūsu 21. gadsimta dzīvesveids ir licis mūsu nervu sistēmai būt pārāk ilgstošā simpātiskajā dominancē. Ķermenis nevar pilnvērtīgi funkcionēt, nemaz nerunājot par atjaunošanos un dziedināšanos, kad tas atrodas režīmā “cīnies vai bēgt”. 

Mūsdienu pētījumi liecina, ka vairāk nekā 85% no mums dzīvo šādā veidā! Ja arī Tu esi starp šiem 85% un pārāk daudz esi simpatiskās nervu sistēmas fāzē, tas liecina, ka stress negatīvi ietekmē Tavu fizisko un mentālo veselību. Tas var izraisīt trauksmi, bezmiegu, augstu asinsspiedienu, pavājinātu imūnsistēmu, gremošanas problēmas un aptaukošanos, veicināt iekaisuma procesus un virkni citus veselības izaicinājumus.

Taču ar savām izvēlēm un nelielām dzīvesveida izmaiņām Tu vari atgūt nervu sistēmu līdzsvaru. Relaksācijas un atjaunojošas prakses Tev palīdzēs palēnināt un nomierināt nervu sistēmu. Tā ir kā pret-stresa tabletīte mūsu stresainajam, mūsdienīgajam dzīvesveidam un piekļūt parasimpātiskās nervu sistēmas dziedinošajam aspektam. Tās laikā Tavs ķermenis beidzot atslābs, pleci nolaižas, spriedze un muskuļu sāpes ir mazinājušās, Tu vari elpot mierīgāk un domāt skaidrāk. Šīs ir pazīmes, ka dziedinošā parasimpātiskā nervu sistēma ir pārņēmusi vadību.

TEHNIKA ĀTRAM RESTARTAM

Ja Tev nepieciešams ātrs nervu sistēmas restarts, lai līdzsvarotu nervu sistēmu, iesaku izmantot šo praksi, kas īsā laikā palīdzēs atslābināties, sazemēties un līdzsvaroties. Šī tehnika sevī ietver 3 būtiskus nervu sistēmas nomierinošus aspektus:

Ja vēlies izbaudīt šādas un citas efektīvas relaksācijas prakses, tad aicinu pievienoties ONLINE RELAKSĀCIJAS STUDIJAI. Tur atradīsi vairāk kā 100 relaksācijas prakses, meditācijas, elpošanas, maigas un dziedinošas jogas nodarbības (piemērotas arī iesācējiem) – viss, kas Tev nepieciešams, lai efektīvi relaksētos pēc aktīvas darba dienas vai pat bezmiega naktī. Online studijai vari piekļūt jebkurā sev ērtā vietā un laikā (tā vienmēr ir Tavā kabatā/ somiņā un dažu klikšķu attālumā). Vairāk par to vari uzzināt šeit!

Online studija ir radīta ar mērķi, lai Tev ir iespēja dzīvot (vēl)labāku dzīvi – līdzsvarotāku, mierīgāku un veselīgāku! Lai arī mūsu domāšana to neuzskata par “pirmās nepieciešamības preci”, nav nekā svarīgāka par stabilu un līdzsvarotu nervu sistēmu! Jo tieši nervu sistēma nodrošina ikvienu (!!!) Tavu eksistēšanas funkciju: orgānu darbību, elpošanu, psiholoģisko un emocionālo noskaņojumu, prāta kvalitāti, imunitāti, hormonālo darbību un daudz ko citu, lai Tu gan izdzīvotu, gan dzīvot foršāku dzīvi! Online studija ir vienmēr Tavā kabatā un dažu klikšķu attālumā!