fbpx
joga / relaksācija / meditācija

mazas izmaiņas, lieli ieguvumi

Īsas un vienkāršas 10 minūšu nodarbības, lai ik dienu veicinātu mentālo labsajūtu un atbrīvotu ķermeni no uzkrātā sasprindzinājuma un stīvuma

 P.S. pieejams PAR BRĪVU visiem online studijas dalībniekiem 

Nodarbības ar atslābinošām, nomierinošām relaksācijas, meditācijas, elpošanas un jogas praksēm stresa un sasprindzinājuma mazināšanai, lai atjaunotos, līdzsvarotos un restartētos

1.DIENA: Dziļa relaksācija visa ķermeņa atslābināšanai

2.DIENA: Joga sēdētājiem

3.DIENA: Meditācija tūlītējai labsajūtai

4.DIENA: Joga diafragmas atslābināšanai

5.DIENA: Elpošana satraukuma un nemiera mazināšanai

6.DIENA: Joga vēdera stiprināšanai

7.DIENA: Efektīva meditatīva relaksācija atslābumam

8.DIENA: Joga vakaram vai kad nekam nav spēka

9.DIENA: Autogēnais treniņš

10.DIENA: Joga ikdienas saspringumam

11.DIENA: Čakru meditācija

12.DIENA: Maiga joga sēdus

13.DIENA: Sirds meditācija

14.DIENA: Rīta meditācija veiksmīgai dienai

Šīs nodarbības ir priekš Tevis, ja… 

Iegādājies "MAZAS IZMAIŅAS, LIELI IEGUVUMI" par EUR 24/ mēnesī

un Tu automātiski saņemsi dalību online studijā, kurā Tev būs pieejamas vairāk kā 100 dažādas nodarbības, ja nu gadījumā izlemsi, ka vēlies veltīt laiku sev vairāk kā 10 minūtes!

Visas nodarbības Tev būs pieejamas tik ilgi, cik vien vēlēsies, t.i., līdz atcelsi abonementu (to atcelt varēsi jebkurā brīdī).

Papildus Tev būs pieejams:

relaksācijas prakses

Elpošanas, dziļa atslābināšanās, vizualizācijas un vadītās meditācijas prakses, kas sniegs tūlītēju nervu sistēmas līdzsvaru un veicinās gan fizisko, gan mentālo veselību. 

maigā
yin joga

Ļoti atslābinošas, relaksējošas un nervu sistēmu nomierinošas pozas, kas izstiepj un atslābina muskuļus, saistaudus, locītavas un saites. Uzlabo elastību un veselību. Nav nepieciešamas priekšzināšanas jogā!

hatha
joga

Vieglas, maigas un vidējas intensitātes klasiskās Hatha jogas nodarbības. Hatha joga palīdz gan izstiept, gan stiprināt un tonizēt ķermeni. Atsevišķi izstrādātas nodarbības arī iesācējiem.

miofasciālā relaksācija

Tā ir pašmašāža ar bumbiņām, kas tiek uzskatīta pat par efektīvāku nekā masiera īkšķīši. Miofasciālā relaksācija samazina savilktus muskuļus, ļauj izmasēt trigera punktus un to radītās sāpes.

Tev nepieciešamas atslābums ir vienmēr Tavā kabatā!

Pieslēdzies no sava telefona, planšetes vai datora. Jogo un relaksējies mājās vai jebkurā sev ērtā vietā. Un tieši tajā laikā, kad Tev tam ir laiks un iespējas.  Īsās prakses (īpaši relaksācija prakses) vari veikt pat pusdienu pārtraukumā vai jebkurā momentā, kad jūties fiziski vai mentāli saspringta! 

Izbaudi nodarbības jebkurā sev ērtā laikā un vietā!

Ko saka citi dalībnieki

Vai 10 minūtes ir pietiekami?

Esmu apkopojusi ķermeni atslābinošas un prātu relaksējošas nodarbības, kas neaizņem daudz laika, lai vari to iekļaut savā ikdienā! Ir pienācis laiks veltīt laiku sev, savam ķermenim un sirdsmieram!

Iegūsti vieglumu savā ķermenī un mierpilnu rāmumu domās

Īsās nodarbības “MAZAS IZMAIŅAS, LIELI IEGUVUMI” Tevi jau gaida online studijā!

3 soļi, lai piedalītos

1.SOLIS

Reģistrējies un veic maksājumu

2.SOLIS

Ar rītdienu nākamās 2 nedēļas ik rītu saņemsi e-pastu ar jaunu nodarbību

3.SOLIS

Pieslēdzies jebkurā sev ērtā laikā, lai to izbaudītu

Iegādājoties "MAZAS IZMAIŅAS, LIELI IEGUVUMI" Tu kļūsi par online studijas dalībnieku un Tev būs pieejamas 100+ relaksācijas, elpošanas un jogas nodarbības!

MAZAS IZMAIŅAS, LIELI IEGUVUMI + online studija

Select Payment Cycle
LŪDZU, AIZPILDI REĢISTRĀCIJAS FORMU
*
Vārds
Obligātais lauks
Please enter valid data.
This first name is invalid. Please enter a valid first name.
*
Uzvārds
Obligātais lauks
Please enter valid data.
This last name is invalid. Please enter a valid last name.
*
E-pasts
Obligātais lauks
Please entLūdzu, ievadīt derīgu e-pasta adresi
Please entLūdzu, ievadīt derīgu e-pasta adresi
Šis e-pasts jau ir reģistrēts, lūdzu, norādi citu e-pastu
*
Tavs personas kods
Obligātais lauks
Please enter valid data.
(obligāts rēķina rekvizīts)
*
Parole
Obligātais lauks
Please enter valid data.
Lūdzu, ievadi vismaz 6 zīmes
  Strength: Very Weak
  *
  Apstiprināt paroli
  Obligātais lauks
  Paroles nesakrīt
  Paroles nesakrīt
  *
  Piekrītu personas datu izmantošanai turpmākai saziņai ar mani
  Obligātais lauks
  Please enter valid data.
  *
  Esmu iepazinies un piekrītu pakalpojuma sniegšanas noteikumiem.
  Obligātais lauks
  Please enter valid data.
  How you want to pay?
  Summa: apmaksai

  Uzspiežot uz pogas "APMAKSĀT" saprotu un piekrītu, ka maksājums turpmāk tiks veikts ik mēnesi līdz brīdim, kamēr to atcelšu (atcelt var jebkurā brīdī).
  APMAKSĀT

  Biežāk uzdotie jautājumi

  Nē, piekļūt visiem video un izpildīt nodarbības varēsi pieslēdzoties šai mājas lapai. Reģistrējoties tiks izveidots konts, lai vari pieslēgties jebkurā sev ērtā brīdī. Tevi netraucēs sociālo tīklu paziņojumi brīdī, kad atpūties un relaksējies.

  Jā! Tu kļūsi par reģistrētu šīs mājas lapas lietotāju un varēsi ielogoties online studijā jebkurā sev ērtā laikā, kad vien Tev tam ir laika un vēlēšanās. Ielogojies un izvēlies jebkuru nodarbību pēc sava noskaņojuma.

  Jā! Iekļautās jogas nodarbības ir vienkāršas bez intensīvas slodzes vai jebkādas horeogrāfijas, kurai būtu jāspēj izlēkāt līdzi. Iepriekšēja pieredze nav obligāta. Un pats par sevi, ka relaksācijas, atslābināšanās vai elpošanas tehnikām nav nepieciešama it nekāda iepriekšēja pieredze. Atliek vien darīt līdzi to, kas tiek rādīts video.

  Tā kā šī nodarbību izlase ir daļa no online studijas abonementa, tad visas nodarbības Tev pieejamas uz 1 mēnesi. Ņem vērā, ka abonements automātiski  pagarināsies uz vēl vienu mēnesi līdz brīdim, kamēr atcelsi. Atcelt vari jebkurā brīdī! Lai atceltu abonementu, Tev tikai man jāuzraksta ziņa. Tas ir tik vienkārši! 

  Tu varēsi to izdarīt sazinoties ar mani, rakstot ne vēlāk kā 3 dienas pirms abonementa termiņa beigām uz e-pastu: kristine@jogaselpa.lv. Tik vienkārši! Nekādu papildus jautājumu no manas puses vai mudināšanas tomēr pārdomāt. 

  Pirmkārt, Tev ir daudz izdevīgāk iegādāties online studijas abonementu un pēc tam to atcelt, kad vien vēlēsies. Tas Tev dos iespēju izmantot to maģiju, kas notiek, kad tomēr saņemies izritināt vingrošanas paklājiņu. Kad esi pavadījusi uz paklājiņa 10 minūtes, tad Tevi pārņem labsajūtas un motivācijas hormoni un visbiežāk ir luste paturpināt ilgāk par 10 minūtēm. Tad varēsi izvēlēties kādu no 100 dažādām nodarbībām, kas pieejamas online studijā. Bet, ja tomēr tas Tevi nepārliecina, tad JĀ – vari iegādāties šīs nodarbības par EUR 89 un Tev būs tās pieejamas 3 mēnešus no iegādes brīža. Tādā gadījumā raksti man e-pastu uz: kristine@jogaselpa.lv (neaizmirsi norādīt vārdu, uzvārdu, personas kodu) un es nosūtīšu rekvizītus maksājumam.

  Nekādu problēmu! Reģistrējies un veic maksājumu caur mājas lapu un pēc tam atsūti man ziņu uz: kristine@jogaselpa.lv norādot rēķinam nepieciešamos rekvizītus un es nosūtīšu Tev sagatavoto rēķinu.

  Uz šo brīdi online studijā ir publicētas vairāk kā 100 video nodarbības: elpošanas tehnikas, relaksācijas metodes un mierīgās YIN jogas un aktīvākas Hatha jogas, kā arī miofasciālās relaksācijas (pašmasāža ar bumbiņām) nodarbības. Jauni video tiek regulāri pievienoti un līdz ar to online studijas nodarbību arhīvs regulāri pieaug. 

  Ja neatradi atbildi, tad raksti man ziņu uz: kristine@jogaselpa.lv un ar visu tiksim skaidrībā!