fbpx

ONLINE TRE®
APMĀCĪBAS

ATBRĪVOJIES NO STRESA AR NEIROGĒNO TRĪCI

KAS IR TRE®?

TRE® (Tensions and Trauma Release Exercises) jeb Spriedzes, stresa un traumas atbrīvošanas vingrojumi ir metode, kas palīdz atbrīvoties no mentālās un ķermenī uzkrātās spriedzes, sasprindzinājuma un stresa. Tie ir ļoti vienkārši un ikvienam izpildāmi vingrojumi ar kuru palīdzību ķermenī apzināti tiek izsaukta terapeitiska muskuļu trīce jeb neirogēnā trīce. Šāda trīce, ir dabiska, neiro-fizioloģiska ķermeņa reakcija, lai samazinātu ķermenī uzkrāto stresu un atjaunotu labsajūtu. Ķermenis vienmēr tiecas uz līdzsvaru un veselību. Ar neirogēnās trīces palīdzību ķermenis pašregulējas, lai atbrīvotos no stresa. 

kam piemērota šī metode?

Šīs apmācības ir priekš Tevis, ja:

 • – Tev ir augsts stresa līmenis;
  – moka bezmiegs vai miegs ir trausls;
  – piedzīvo sāpes jostas daļā vai gurnos dēļ pārāk savilktiem muskuļiem;
  – ir novājināta imunitāte un bieži slimo;
  – raksturīga trauksme vai panikas lēkmes;
  – vēlies, lai ķermenis  ātrāk atjaunojas pēc fiziskas slodzes; 
  – pārāk viegli aizsvilsties, bieži dusmojies.

VAI IR KĀDI IEROBEŽOJUMI?

TRE® metode nav atļauta:

– ja Tev ir epilepsija;
– ja Tev ir kādas psihiskās saslimšanas;
– ja Tev ir nesen bijusi vai tuvākajā laikā ir ieplānota jebkāda operācija;
– ja esi stāvoklī.

Labāk izvēlies TRE® apgūšanu KLĀTIENĒ nevis online, ja:

– ja Tev ir jebkādas grūtības ar nervu sistēmas regulēšanu;
– ja Tev ir ievērojamas veselības problēmas;
– ja Tev pēdējā laikā ir pastiprinājušās panikas un trauksmes lēkmes;
– jebkādas kondīcijas, kurām ir akūtas epizodes vai “uzliesmojumi”.

Šajos gadījumos TRE® labāk apgūt klātienē, lai varu labāk Tevi atbalstīt un piemeklēt attiecīgajai situācijai piemērotāko veidu tieši Tev.

KĀ NOTIEK APMĀCĪBAS

Tā būs 2 individuālas nodarbības,  kurās visa mana uzmanība būs veltīta tikai Tev. Mūsu tikšanās notiks virtuālajā vidē Skype platformā. Tev būs nepieciešams dators (vai telefons, vai planšete) ar kameru un mikrofonu (tā lai es Tevi redzu un dzirdu), ar interneta pieslēgumu. Parūpējies, ka esi vietā, kur Tevi neviens netraucē (tas ir svarīgi!). Kā arī pārbaudi, ka istabā ir pietiekami daudz vietas, lai vari atkāpties no datora tā, lai redz ķermeni pilnā augumā.

METODES PASNIEDZĒJA

Kristīne Brice ir pirmā un vienīgā sertificētā šīs metodes pasniedzēja Latvijā. TRE® metodi pasniedzu kopš 2016.gada. Un nu jau šo metodi manā vadībā ir apguvuši vairāki simti cilvēku no Latvijas, Anglijas, Norvēģijas, Spānijas un Šveices. 

4 soļi, lai apgūtu tre®:

PIESAKIES

Spied uz pogas "PIESAKOS uz TRE®"

IZVĒLIES DATUMU

Izvēlies sev vēlamo datumu un laiku

APMAKSĀ

Veic maksājumu

IZBAUDI TRE®

Atbrīvojies no spriedzes un baudi labsajūtu un mieru

izMAKSAs:

96% no dalībniekiem, kas jau apguvuši TRE® metodi, apgalvo, ka tas ir ieguldītās naudas vērts. Daži pat pauda viedokli, ka apmācību laikā iegūtās zināšanas ir tik vērtīgas, ka būtu gatavi maksāt par vairāk. Atlikušie 4% atbildēja, ka nepieciešams ilgāks, laiks, lai to novērtētu!

PĒTĪJUMI PAR TRE® IETEKMI?

Pirms pētījumu veikšanas TRE® metodes radītājs Dr.David Berceli jau vairāk kā 15 gadus bija veiksmīgi izmantojis šo tehniku 19 valstīs, galvenokārt kara plosītajās Āfrikas un Tuvo Austrumu valstīs. Šo metodi izmantoja gan militārās, gan civilās personas, lai mazinātu pārlieku lielu stresu un satraukumu, tādus, kas ir raksturīgi Postraumatiskā stresa simptomu (PTSD) gadījumos: miega grūtības, pārspīlēta baiļu sajūta, aizkaitināmība, nepatīkami atmiņas uzplaiksnījumi un norobežošanās no apkārtējiem. Praktizējot TRE® civilās un militārās personas apliecināja, ka neirogēnās trīces prakse viņiem ir palīdzējusi šo simptomu mazināšanā.

LASĪT TĀLĀK

JA VĒLIES VAIRĀK UZZINĀT PAR tre®

TRE® – Tension and Trauma Releasing Exercises jeb Spriedzes un traumu atbrīvojoši vingrojumi ir pavisam vienkāršu vingrojumu kopums (pa spēkam ikvienam neatkarīgi no dzimuma un vecuma), kas palīdz ķermenim piedzīvot neirogēno trīci, lai atbrīvotos no sasprindzinājuma, ko uzkrājis ķermenis, samazina kopējo stresa līmeni, līdzsvaro nervu sistēmu un Tu vari dzīvot daudz mierīgāku un baudāmāku dzīvi! Spriedzes, stresa un traumu atbrīvošanas vingrojumi (TRE®) ir tehnika, kas palīdz izvairīties no hroniska … 

LASĪT TĀLĀK