fbpx

vingrojumi miega uzlabošanai

Kad vakarā nespēj aizmigt, visbiežāk tas ir tāpēc, ka nespēj apturēt daudzās domas, kas maļas pa galvu un tur Tevi nomodā. Tādos gadījumos, ir vērts nomierināt aktīvo prātu un pievērst uzmanību savam ķermenim. To var panākt gan izkustinot ķermeni, gan pievēršot uzmanību savai elpošanai. Apvienojot abus kopā, efekts būs krietni lielāks.

Vingrojumi ir tādi, kas iedarbojas uz nervu sistēmu nomierinoši. Katru pozu var turēt arī ilgāku laiku – līdz pat 3 minūtēm. Kustībām jābūt patīkamām, lūdzu, nepārstiepies. Nav mērķis sastiept kādu cīpslu, bet viegli iestiept ķermeni un stiepjošajai sajūtai jābūt maigai, patīkamai. Ja kāds no vingrojumiem rada diskomfortu, izlaid to!

Ieskaties šeit, jo te ir vēl daudz un dažādi ieteikumi, kā mazināt stresu un līdzsvaroties pirms gulētiešanas vai pat jau nakts melnumā, kad bezmiegs ir nomocījis. Piemēram, lieliska metode ir autogēnais treniņš vai izmanto vienu no nomierinošākajām elpošanas tehnikām vai izmanto elpošanu mainot nāsis.

Lai mierīgs prāts un saldi sapņi!

Ja vēlies piedzīvot vairāk šādas nodarbības un citas prakses miega veicināšanai ir pieejama ONLINE RELAKSĀCIJAS STUDIJĀ. Tajā ir vairāk kā 100 relaksācijas prakses, meditācijas, elpošanas un maigas jogas nodarbības, kurām vari piekļūt jebkurā sev ērtā laikā. Vairāk par to vari uzzināt šeit!